-
Koło dwumasowe + sprzęgło cena wymiany
Za robote zapłaciłem 300zł a dwumasa ze sprzęgłem sasch 1450 z przesyłką ale trzeba było jakieś uszczelnie nie wymienić i przewód j 2000 poszło
-
[B6 AVF] Ubywa Olej :( Proszę o poradę
Mam podobny problem i powiem Ci jedno co za h.... auto trzeba by to złom chyba oddać
- Śiwy dym
- Śiwy dym
- Śiwy dym
-
Ubywa oleju 1.9tdi avb
od wymiany przez około 1500 km tyle że na krótkich dystansach było ok ostatnio dojeżdżałem do pracy 25km w jedną stronę czyli 50 dziennie ale po górzystym terenie prędkość 70-90 bez szaleństw po przejechaniu 600 km na bagnecie ubyło około 3mm
-
Ubywa oleju 1.9tdi avb
Witam czy jest możliwe aby w silniku 19 tdi avb 101km jest możliwy aby silnik brał olej nie widać żadnych wycieków, nie przyuważyłem aby dymił ani przy rozruchu ani podczas jazdy
-
A4 B6 1.9 TDI AVB - problem z odpalaniem i trzesie silnikiem
u mnie po roku właśnie się to porobiło rok jeździł jak złoto a potem nadeszła zła passa
-
A4 B6 1.9 TDI AVB - problem z odpalaniem i trzesie silnikiem
Sprawdź przy okazji czy wszystkie mają ten sam numer miałem podobnie i okazało się że jeden był od 105km a ja mam też AVB 101km tylko że mój dobrze palił jak było -25 a jak było 0 to szarpał przy odpalaniu terepało budą ktoś zrobił auto na handel i padło na mnie
-
Tarcie przy wcisnięciu szprzęgła
wszystko ustąpiło po wymianie sprzęgła i dwumasy koszt części 1450zł
-
Tarcie przy wcisnięciu szprzęgła
czyli znowu tanio nie będzie już mnie kosztowało audi 5000zł w części i robotę miesiąc przerwy znowu problem można jeszcze pojeździć z tą usterką ?
-
Tarcie przy wcisnięciu szprzęgła
Witam mam taki problem w a4 b6 1.9 tdi 101 km jak wcisnę 1/3 sprzęgła to słychać jakieś tarcie, zgrzytanie jak jest wciśnięte do końca to nie słychać wtedy czy to koniec sprzęgła, dwumasy samochód dobrze jedzie nic nie szarpie sprzęgło wydaje mi się też w porządku ale ciężko chodzi pedał sprzęgła
-
Łożysko oporowe, sprzęgło czy skrzynia biegów? Problem z wbiciem 1-go biegu
Witam mam podobny problem tyle że coś szumi jak rano zapale samochód i wcisne 1/3 sprzęgła coś strasznie szumi oraz podczas jazdy pod obciążeniem co to może być?
-
Padnięty pompowtrysk w AVB
Ten który miał +2,99 ma numer 038130073AG i to jest od wersji 105 km a pozostałe były na minusie mają numery 038 130 073 AJ i taki też kupiłem ten jest od AVB 101Km po włożeniu go pali super komputer pokazał że trzy są na minusie a jeden ma+0.4
-
Dziwnie odpala po remoncie głowicy 1.9tdi 74k AVG
Witam kolejne wizyty u mechanika były już trafione komputer pokazał że pompowtryski są dobre oprócz jednego który pokazał wartość +2.99 jednokowo zamiast wymiany zaproponował regulacje. Coś delikatnie przestawił na paskach i dziś zapalił super. Co będzie dalej jeszcze napisze zamiana potwierdziła że od jeden jest nie od audi 101Km a od prawdopodobnie od wersji 105Km jutro zakładam używke bo nowy nawy kosztuje 2700 i mam nadzieje że to koniec kłopotów z AUDI
krzych_87
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta