-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Quattro na dolnej kratce wygląda słabo ?
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Popieram wcześniejszą opinię dotyczącą felg, wyglądają jak kołpaki, psują odbiór auta, fuuuuuj
-
Różnice między amortyzatorami 1BA i 1BE
Cześć, czy amortyzatory 1BA i 1BE różnią się czymś więcej oprócz twardością?
-
[B6 AWX] Odpalanie - problem
Temat wielokrotnie poruszany w tym dziale, uszczelniacze pompowtrysków do sprawdzenia/wymiany.
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Synchronizator odmawia posłuszeństwa.
-
Wymiana skrzyni GBA
FRL jest zamienna, jeśli się nie mylę
-
Jaka skrzynia do AVF
Przecież dostałeś linka do konkretnego tematu, gdzie jest info co i jak. Wysil się trochę...
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Daj znać, jak się wycieraczki Oximo sprawują
-
Tiptronic w a4 b6 1.9 tdi?
Niemożliwe. Tiptronic tylko w quattro.
-
Wymiana oleju Gdańsk
Przeczytaj jeszcze raz wcześniejszy post...
-
Klimatyzacja zanika po zjechaniu z autostrady
Masz na myśli ten mniejszy wentylator z prawej strony? Sprawdzałem błędy i jedyne co mam, to sporadyczny błąd silniczka klapy prawej.
-
Klimatyzacja zanika po zjechaniu z autostrady
Cześć, przez ostatni weekend zrobiłem trochę tras po autostradzie, prędkość 160-190km/h, po zjechaniu z autostrady lub już nawet przy odjeżdżaniu z bramek dało się odczuć spadek wydajności klimatyzacji, po krótkim czasie nie chłodziła już wcale, ustawienie na LOW nie przynosiło efektu. Sposobem na przywrócenie sprawności klimatyzacji było zatrzymanie się, ponowne włączenie silnika i już było czuć chłód z nawiewów. Macie pomysł, co może dolegać mojemu Audi?
-
Jakie lejecie paliwo?
Na początku lałem do siebie Vervę myśląc, że skoro droższa to znaczy lepsza. Od roku leję zwykły ON i nie widzę różnicy
-
Jakiej firmy amortyzatory polecacie?
Monroe nie polecę, wstawiłem u siebie nówki na przód, po kilku kilometrach zaczęły pukać
-
Wymiana pióra tylnej wycieraczki
Cześć, jak zdemontować pióro tylnej wycieraczki w Audi A4 B6? Świeci starością, a nie mogę dojść, jak się je zdejmuje.
m1chal_p
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta