Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic


grajdek

Rekomendowane odpowiedzi

Po trzech latach przerwy wracam do grona użytkowników A4 :) Samochód zamówiony w sobotę, planowany termin odbioru w fabryce w Neckarsulm na przełomie kwietnia i maja.

Konfiguracja:

http://www.audi.de/AGLX4DH9

Wygląda na to, że jestem pierwszym z grona forumowiczów, który zdecydował się na zakup nowej B9, dlatego chętnie służę pomocą, jeśli ktoś również rozważa ten zakup :) A jak tylko samochód trafi w moje ręce wrzucę recenzję i zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ze sporo kasy w przeliczeniu na złotówki ok 275 tyś zł ....... grubo....

Graty zakupu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na szczęście 17% rabatu, a że człowiek już ileś tam lat ciężko pracuje, to pora było zaszaleć ;)

Standardowy czas oczekiwania na limuzyne to obecnie 3 miesiące, Avant 4 miesiące. Niestety zrobiła się spora kolejka przez problemy m.in. z dachem panoramicznym i dynamicznym układem kierowniczym. Dlatego niektórzy dostają z góry termin produkcji już na czerwiec 2016 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chciałeś 3.0 TDI Quattro ? Identycznie skonfigurowany jak Twój to cena ok 68 tyś euro czyli ok 5,5 tyś więcej od 2,0 TDI :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że chciałem :) Ale mój budżet i tak już przekroczyłem, a dodatkowo miałem okazję do jazdy próbnej dwoma różnymi egzemplarzami z 2,0 TDI (jeden z quattro, drugi bez) i wrażenia były bardzo pozytywne, stąd plany dotyczące 3,0 TDI odłożyłem do zakupu A6 za kilka lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałeś więcej za furę niż ja za mieszkanie z remontem, gratki zakupu i szerokości :)

może kiedyś i mi uda się zmienić na coś z wysokiej półki :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17% to już konkretny rabat - w PL ciężko o taki.

Jeśli chciałbyś kupić Audi w salonie zapraszam. 17 bez łaski, najwięcej ile udało się ugrać na aucie do produkcji 23%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję wyboru! miałem przyjemność ostatnio oglądać w końcu B9 na żywo. jestem pozytywnie zaskoczony :good: chociaż cenę i tak uważam za przegięcie :facepalm:

ja bym na Twoim miejscu nie mógł się już doczekać :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17% bez łaski przy samochodach typu RS7 czy przy A3, A4, Q3 z 2.0TDi też ?

Jedyne modele bez dobrego rabatu (typu 16-20%) to jest A1, A3 i Q3. Od A4 jadą ostro w dół. Poza tym polecam kupować na zamknięciu kwartału, potrafią dać nawet 25% i puścić auto poniżej kosztów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło właśnie o zakup A3 Sportback lub Q3 :) Skończyło się na rocznym Q3 z salonu Audi z systemu Plus.

Dobrze zapamiętać na przyszłość Twoje uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast salonu lepiej kupować u brokera

fajna cena wtedy wychodzi

gratulacje zamówienia

trochę się naczekasz .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun . B9 to piekne auto , ale jest jeden mankament jak dla mnie. Przerażają mnie te zegary , a w zasadzie ich brak tylko wsadzony jakiś TV ;| Jestem zwolennikiem standardowych wskazówek .

Swoją drogą nie wiem gdzie trzeba pracować , w Polsce , aby dorobić się na takie auto prosto z fabryki ..... :facepalm: Za 5 lat może będę sie za takim rozglądał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niemczech bardzo popularni są brokerzy samochodowi u których konfiguruje się samemu auto i zawsze kupujemy z fajnym rabatem. Czasem jak mają jakieś szczególne oferty można i wyrwać nowe auto z rabatem nawet ponad 30%. Na nowe A4 spokojnie bez żadnych problemów można kupić z rabatem 17% a jak się poszuka to i do 20 % dobijmy. Po drugie w niemczech jest podatek 19% a to już przy takiej kwocie robi się różnica spora w porównaniu do polski. Przykład takiego brokera:

http://www.autohaus24.de/

Co do twojej furki kolego. Mega fajna ale jak dla mnie brakuje mi skóry, która dla mnie osobiście jest wyznacznikiem klasy w samochodzie :) Bezawaryjności życzyć, aczkolwiek wiem po swoim który też jeszcze jest na gwarancji że te nowoczesne auta to non stop coś im dolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeża sprawa i nie jest to jeszcze ostatnie słowo, w Polsce też można fajne rabaty pociągnąć i sporo odliczyć :wink:

um3322i8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...