Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic


grajdek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, pokażcie swoje felgi ;)

Śmieszne będzie jak przeczytacie: "Felgi mega, auto tragedia" (to jest żart).

Felgi jak felgi, widziałem wiele felg kiepskich a te są jakie są .

Ani specjalnie ładne ani brzydkie. Na żywca mogą wyglądać jeszcze lepiej (lub gorzej). Nie wiem po co wałkujecie ten temat felg.

Może @grajdek kiedyś zrobi kilka ujęć tych felg i umieści w odpowiednim dziale https://a4-klub.pl/forum/355-felgi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wcześniejszą opinię dotyczącą felg, wyglądają jak kołpaki, psują odbiór auta, fuuuuuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nie które b6 z forum jest tyle kasy wpompowane ze spokojnie można było by kupić co najmniej b8 za te pieniądze które poszły. Więc takie komentarze że jeździsz starym b6 są nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi jak do Forda kupione na Slomczynie w latach 90 ;) sorry ale wg mnie psuja caly obraz
Wiadomo twoj woz i gust ale po to jest forum zeby mozna bylo zobaczyc co inni mysla, a skoro dzielisz sie zdjeciami to inni moga to skomentowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi jak to felgi, te są jego i tylko jego przynajmniej zawsze rozpoznacie że ta B9 jest forumowa! :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele do zmiany na wczoraj, pasują jak świni siodło. Zapodaj co najmniej 18 ale ładnym wzorem bo te to lipa na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu ‎2018‎-‎02‎-‎22 o 08:41, m1chal_p napisał:

Popieram wcześniejszą opinię dotyczącą felg, wyglądają jak kołpaki, psują odbiór auta, fuuuuuj

 

W dniu ‎2018‎-‎02‎-‎22 o 19:52, execuiter napisał:

Felgi jak do Forda kupione na Slomczynie w latach 90 ;) sorry ale wg mnie psuja caly obraz
Wiadomo twoj woz i gust ale po to jest forum zeby mozna bylo zobaczyc co inni mysla, a skoro dzielisz sie zdjeciami to inni moga to skomentować

Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Fele do zmiany na wczoraj, pasują jak świni siodło. Zapodaj co najmniej 18 ale ładnym wzorem bo te to lipa na maksa.

Można komentować ale uważam, że przesadzacie i przekraczacie granice dobrego smaku.

Felgi to sprawa gustu lub tylko użyteczna funkcja drugiego zestawu kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Kolego możesz powiedzieć jak ci się autko spisuje? Ile już zrobiłeś km?

Dobrze ci się jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2017 o 23:53, krzychu252 napisał:

To są koła 18" czy 17" i jaki wymiar opony ?

17 cali, na oponach 225/50.

Chetnie zainwestowalbym w jakies ladne 18" lub nawet 19", gdyby wyglad byl dla mnie najwazniejszy. Ale tak sie sklada, ze w zimie przez kilka tygodni "stacjonuje" w gorach, i to w miejscach gdzie sniegu jest zawsze po jaja, a o plug sniezny trudno. I te felgi, ktore tak chetnie komentujecie, na poprzednim samochodzie zdaly najlepszy egzamin, wiec pragmatycznie przelozylem je do obecnej A4.

 

W dniu 4.05.2018 o 14:02, A-rek napisał:

Witaj!

Kolego możesz powiedzieć jak ci się autko spisuje? Ile już zrobiłeś km?

Dobrze ci się jeździ?

Na liczniku mam 45.000 i jak na razie auto spisuje sie bez zarzutow :) No moze poza jedna wpadka - na tapicerce tylnej kanapy rozszedl sie jeden ze szwow, ale oczywiscie calosc wymieniono na gwarancji.

A wiec na razie samochod jezdzi caly czas jak nowy: zero piskow, trzaskow czy innych odglosow zuzycia. Tylko w pielegnacje lakieru trzeba wkladac troche wysilku, bo jak zapewne wiesz te nowe, ekologiczne lakiery, sa znacznie mniej trwale niz te robione kilkanascie/kilkadziesiat lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty autka. Felga zimowa , jak felga zimowa, ja do zimowych tez tak bardzo wagi nie przykladam. Niech auto sie nie psuje i sluzy jak najdluzej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...