-
-
A4 b6 1.8t
Ładna ta tylna lotka. Co to jest?
-
A4 b6 1.8t
Mam do sprzedania z buzzera karbon 90 mm. Tydzień na aucie tylko jeździły w dobrej cenie. Jak coś pisz na pw
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
To wiem. Tylko ja chcę kupić sprężyny na tył o wyższej kat.wagowej bo muszę podnieść tył po montażu q a jeden z kolegów ma do sprzedania właśnie z asn i nie wie jaka to kat.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie potrzebuje pomocy. Która kategoria wagowa jest w b6 avant q 3.0 asn 1be tył i jakie ta są kolory na springach.Może ktoś wie?
-
Końcówki wydechu Akrapovic
Jak ktoś chętny to będę miał do sprzedania w przyszłym tygodniu carbonowe końcówki buzzera.
-
Koncowki wydechu
Będę miał do sprzedania buzzery w carbonie fi 90 ale proste.
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Piękne auto. Jak z jakością tego emblematu quattro i skąd brałeś?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam. Mam tarcze Oz i klocki ferrodo ds i popiskują. Czy też tak macie na ds?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam. Ma może ktoś z was panowie osłony tarcz tył pod 288 ośka do sprzedania?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Sicario 2 robił inny reżyser niż jedynkę dlatego jest w całkiem innym stylu. I to właśnie mi się podoba. Jedynka jest mroczna a dwójka to bardziej kino akcji. Nie ma powielenia jedynki. Są różne ale obydwa dobre. Takie jest moje zdanie.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A ty jakie Dev polecasz na tył 288 ? Mam przód od ciebie zimmermanny i jest ok.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam. Co sądzicie o tarczach Rotinger? Czy ktoś z kolegów je ma?
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Witam. Super b6. Jak ci się hamuję na rotingerach? Bo ja też zastanawiam nad kupnem.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam pytanie koledzy. Tylna tarcza 288 w b7 do jakich silników była zakładana bo gościu w sklepie gada mi głupoty że nie było takich średnic w b7
-
tylne osłony tarcz hamulcowych
Witam panowie. Potrzebuję numery do tylnych osłon tarcz hamulcowych pod 288 napęd oska. Z góry dziękuję.
turek 73
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta