Treść opublikowana przez turek 73
-
A4 b6 1.8t
Ładna ta tylna lotka. Co to jest?
-
A4 b6 1.8t
Mam do sprzedania z buzzera karbon 90 mm. Tydzień na aucie tylko jeździły w dobrej cenie. Jak coś pisz na pw
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
To wiem. Tylko ja chcę kupić sprężyny na tył o wyższej kat.wagowej bo muszę podnieść tył po montażu q a jeden z kolegów ma do sprzedania właśnie z asn i nie wie jaka to kat.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie potrzebuje pomocy. Która kategoria wagowa jest w b6 avant q 3.0 asn 1be tył i jakie ta są kolory na springach.Może ktoś wie?
-
Końcówki wydechu Akrapovic
Jak ktoś chętny to będę miał do sprzedania w przyszłym tygodniu carbonowe końcówki buzzera.
-
Koncowki wydechu
Będę miał do sprzedania buzzery w carbonie fi 90 ale proste.
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Piękne auto. Jak z jakością tego emblematu quattro i skąd brałeś?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam. Mam tarcze Oz i klocki ferrodo ds i popiskują. Czy też tak macie na ds?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam. Ma może ktoś z was panowie osłony tarcz tył pod 288 ośka do sprzedania?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Sicario 2 robił inny reżyser niż jedynkę dlatego jest w całkiem innym stylu. I to właśnie mi się podoba. Jedynka jest mroczna a dwójka to bardziej kino akcji. Nie ma powielenia jedynki. Są różne ale obydwa dobre. Takie jest moje zdanie.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A ty jakie Dev polecasz na tył 288 ? Mam przód od ciebie zimmermanny i jest ok.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam. Co sądzicie o tarczach Rotinger? Czy ktoś z kolegów je ma?
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Witam. Super b6. Jak ci się hamuję na rotingerach? Bo ja też zastanawiam nad kupnem.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam pytanie koledzy. Tylna tarcza 288 w b7 do jakich silników była zakładana bo gościu w sklepie gada mi głupoty że nie było takich średnic w b7
-
tylne osłony tarcz hamulcowych
Witam panowie. Potrzebuję numery do tylnych osłon tarcz hamulcowych pod 288 napęd oska. Z góry dziękuję.
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
W nie które b6 z forum jest tyle kasy wpompowane ze spokojnie można było by kupić co najmniej b8 za te pieniądze które poszły. Więc takie komentarze że jeździsz starym b6 są nie na miejscu.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Fly design. Zerknij na gościa stronę
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Mam taką kierę przerabianą i wygląda lepiej i leży lepiej niż orginał. Ale płaciłem 800 zł
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
Ja też bym poprosił linka na pw do gałki biegów
-
Czy warto miec quattro? 2.0
oczywiście że warto a w szczególności zimą. spalanie troche jest wyższe, a psuć to nie ma co.
-
Tarcza sprzęgła do 1.8t - awx=avb?
A jakie jest sprzęgło na kevlarze? Nie jest zero jedynkowe? Wiesz może?
-
Większe turbo BEX
dzięki. to robię kevlar
-
Jaki preparat do mycia silnika?
tenzi to dobre środki.
-
Nokiany V made in Russia
Spadek jakości na wszystkim, no ale jak dzisiaj w firmach rządzą księgowi tak to jest
-
a4 b7 zawieszenie s line jakie opony ?
lub 225/40/18