Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turek 73

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turek 73

  1. Ładna ta tylna lotka. Co to jest?
  2. Mam do sprzedania z buzzera karbon 90 mm. Tydzień na aucie tylko jeździły w dobrej cenie. Jak coś pisz na pw
  3. To wiem. Tylko ja chcę kupić sprężyny na tył o wyższej kat.wagowej bo muszę podnieść tył po montażu q a jeden z kolegów ma do sprzedania właśnie z asn i nie wie jaka to kat.
  4. Panowie potrzebuje pomocy. Która kategoria wagowa jest w b6 avant q 3.0 asn 1be tył i jakie ta są kolory na springach.Może ktoś wie?
  5. Jak ktoś chętny to będę miał do sprzedania w przyszłym tygodniu carbonowe końcówki buzzera.
  6. turek 73 odpowiedział(a) na elpatryko temat w Audi A4 B8
    Będę miał do sprzedania buzzery w carbonie fi 90 ale proste.
  7. Witam. Mam tarcze Oz i klocki ferrodo ds i popiskują. Czy też tak macie na ds?
  8. Witam. Ma może ktoś z was panowie osłony tarcz tył pod 288 ośka do sprzedania?
  9. Sicario 2 robił inny reżyser niż jedynkę dlatego jest w całkiem innym stylu. I to właśnie mi się podoba. Jedynka jest mroczna a dwójka to bardziej kino akcji. Nie ma powielenia jedynki. Są różne ale obydwa dobre. Takie jest moje zdanie.
  10. A ty jakie Dev polecasz na tył 288 ? Mam przód od ciebie zimmermanny i jest ok.
  11. Witam. Co sądzicie o tarczach Rotinger? Czy ktoś z kolegów je ma?
  12. Witam. Super b6. Jak ci się hamuję na rotingerach? Bo ja też zastanawiam nad kupnem.
  13. Mam pytanie koledzy. Tylna tarcza 288 w b7 do jakich silników była zakładana bo gościu w sklepie gada mi głupoty że nie było takich średnic w b7
  14. Witam panowie. Potrzebuję numery do tylnych osłon tarcz hamulcowych pod 288 napęd oska. Z góry dziękuję.
  15. W nie które b6 z forum jest tyle kasy wpompowane ze spokojnie można było by kupić co najmniej b8 za te pieniądze które poszły. Więc takie komentarze że jeździsz starym b6 są nie na miejscu.
  16. Mam taką kierę przerabianą i wygląda lepiej i leży lepiej niż orginał. Ale płaciłem 800 zł
  17. oczywiście że warto a w szczególności zimą. spalanie troche jest wyższe, a psuć to nie ma co.
  18. A jakie jest sprzęgło na kevlarze? Nie jest zero jedynkowe? Wiesz może?
  19. turek 73 odpowiedział(a) na Czarny4 temat w Audi A4 B6/B7
    dzięki. to robię kevlar
  20. Spadek jakości na wszystkim, no ale jak dzisiaj w firmach rządzą księgowi tak to jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.