Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic


grajdek

Rekomendowane odpowiedzi

Co do instrukcji, to ja sie przyznam, ze choc auto mam od roku to jeszcze nie udalo mi sie jej przeczytac calej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 tysięcy kilometrów za mną: zero problemów, no może z wyjątkiem zacinającego się podparcia kolan w fotelu kierowcy, co będzie wymienione przy najbliższym przeglądzie/akcji serwisowej. Na zimę wybrałem felgi Rial Lugano z oponami Continental WinterContact TS 860 i póki co bez zastrzeżeń, choć test na śniegu dopiero nadejdzie :)

Autko prezentuje się obecnie tak:

img-3950-7473873468249782418.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dobre jezdzisz starym B6 w LPG a prujesz chłopu że ma słabe fele w B9........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym Twoim zdaniem trzeba jeździć, żeby móc twierdzić, że felgi nie pasują do auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te felgi naprawdę źle wyglądają... Nie pasują wgl to tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolege poniosło chyba troche w ocenie prawa do wyrażania zdania przez pryzmat posiadanego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


heh dobre jezdzisz starym B6 w LPG a prujesz chłopu że ma słabe fele w B9........

Ehhh a Ty jeżdzisz b9 z silnikiem 1.4 dopiero wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no boli nie?

Jak cholera :grin:


Co do felg faktycznie nie bardzo pasują takie moje skromne zdanie, ale co ja tam wiem jeżdzę dieslem b8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wzór kół dyskusyjna sprawa, ważne, że dobre zimówki są :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dobre jezdzisz starym B6 w LPG a prujesz chłopu że ma słabe fele w B9........

zjedz snickersa bo gwiazdorzysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebna dyskusja.. Tzn niepotrzebny komentarz o tym, że nie można wyrazić opinii bo się ma gorszy samochód.. Tak to zawsze znajdzie się ktoś kto ma lepsze, mocniejsze i droższe auto. To nie znaczy, że jest lepszy.

Kwestia felg to subiektywna opinia. Każdy ma swoje gusta. Ja np w końcu zdecydowałem się kupić opony do moich 19"-tek bo tak mi się podobają. Ktoś to skrytykuje, że szkoda felg na wymianę opon.. Ale każdy ma prawo wyrazić swoją opinię bez względu czym jeździ..

Tak mi się wydaję..

Mnie nie boli, że masz b9 w manualu, FWD ze słabiutkim jak dla mnie 1.4, a też uważam, że taki komentarz o koledze z B6 był nie na miejscu. Pozdrawiam i szanujmy się na forum, w końcu wszyscy mamy wspólną pasję - Audi.

Co do tematu. Felg nie będę oceniał ale faktycznie opony super. Mam takie same tylko w rozmiarze R19. Poza ceną same plusy, fajne mają opinie i wygrały w teście Auto Świata. Mi ktoś miły wsadził szpikulca w bok opony i 1500 zł w plecy (jedna opona, malutki przebieg mam na nich więc kupię jedną).

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebna dyskusja.. Tzn niepotrzebny komentarz---to prawda

Nie chodziło mi o to aby kogoś urazić..

Co innego miałem na myśli a inaczej zostało to przez Was odebrane..

A felgi jak felgi dla jednego kibel, dla drugiego coś fajnego każdy ma swój gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi ktoś miły wsadził szpikulca w bok opony i 1500 zł w plecy

sorry za OT, ale skąd 1500PLN za Conti ts860?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mądry komentarz Kosmita!

Uczmy się kultury wypowiedzi i klasy od takich osób!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo:) kontynuujac malutki offtop to przepraszam za pomyłkę. Ja kupiłem 245/35/19

CONTINENTAL TS830 (dla aut klasy premium, 860 jest dla klasy kompaktowej i średniej). Pewnie stad roznica w cenie ale glowna przyczyna to podany rozmiar opony. Bez rabatu 1700 zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem będzie kolejne A4 B9 Sedan 2.0TDI 190KM ,  Matrixy . Bang itd ..zamówione , czekam:P

objeździłem pół Polski i tych zje....ych handlarzy ,ach te mega cukierki i powiem grzecznie : przód im w tył!:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2016‎-‎12‎-‎23 o 21:02, grajdek napisał:

15 tysięcy kilometrów za mną: zero problemów, no może z wyjątkiem zacinającego się podparcia kolan w fotelu kierowcy, co będzie wymienione przy najbliższym przeglądzie/akcji serwisowej. Na zimę wybrałem felgi Rial Lugano z oponami Continental WinterContact TS 860 i póki co bez zastrzeżeń, choć test na śniegu dopiero nadejdzie :)

Autko prezentuje się obecnie tak:

img-3950-7473873468249782418.JPG

To są koła 18" czy 17" i jaki wymiar opony ?

Edytowane przez krzychu252
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...