Treść opublikowana przez pafcio87
-
Tango malina
Autko faktycznie malina ?. Z zewnątrz wygląda na dobrze dopchane, a jak jest we wnętrzu?? Felga chyba najlepsza dostępna w B9 póki co.
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
Auto mega! Gratulacje. Kolorek w połączeniu z pakietem "czerń" ?
-
Audi A4 B9 AVANT 2.0TDI 190 QUATTRO S-TRONIC
Gratulacje zakupu. Pięknie skonfigurowany egzemplarz ?
-
Witam . Audi a4b9 2.0 tfsi 190ps
Gratulacje furmanki. Z tego co widzę to wersja sport z dołożonymi kilkoma istotnymi elementami wyposażenia. Wewnątrz brakowałoby mi klimy 3-strefowej a z zewnątrz ledów. Szkoda, że ze światłami Audi nie poszło tutaj w tą samą stronę co A5, gdzie w standardzie z tyłu są ledy a z przodu xenon, który znacznie lepiej wygląda niż w przypadku A4. Tak patrzę na Twoje spalanie i jestem w szoku, na tempomacie jechałeś z ustawioną prędkością 100km/h?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W zasadzie tak ale i tak zmieniam co 15k, chociaż tyle w sumie w rok zrobiłem. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
l
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie co myślicie o tym oleju: https://oil-land.pl/pl/p/Millers-Oils-EE-LONGLIFE-5W30-5L/1282 Zbliża się wymiana i się zastanawiam czy nie spróbować czegoś innego. Aktualnie jeżdżę na Motulu Specific 504.00/507.00. Silnik CJCA, przelot aktualnie 165k.
-
A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Gratulacje zakupu. Biorąc pod uwagę, że auto doposażone w B&O i Matrixy to pewnie musi być fajnie skonfigurowany. A to czy manual czy automat..., co kto lubi
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
Gratuluję zakupu, furmanka SZTOS
-
Chłodniczka zaworu egr
Panowie, ostatnio w ciągu jednego dnia spotkała mnie sytuacja, że auto przeszło w tryb awaryjny dwukrotnie i pojawiła się choinka na desce rozdzielczej (silnik CJCA). W serwisie Audi zdiagnozowali usterkę chlodniczki zaworu EGR, po czym krzyknęli mi za część ponad 2k i za robotę 1k. Czy to naprawdę musi być takie drogie, czy oni mają taką wielką marżę? Jak mi gość powiedział kwotę za naprawę to ścieło mnie z nóg. Możecie mi jakoś pomóc? Jaki jest nr części tej chłodniczki? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie, Czy felgi z ogłoszenia będą pasować do B8? Mi się wydaje, że 7,5" to trochę mało jak na szerokość opony 245 skoro fabrycznie w a4 montowane są felgi o szerokości 8" a do a3 są felgi o szerokości 7,5" ale wtedy z oponą 225. https://www.olx.pl/oferta/audi-vw-seat-18-oryginalne-felgi-opony-245-40-18-et54-jak-nowe-CID5-IDbxkpD.html#f4627100f1
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Mi to bardziej wygląda na próbę kradzieży, tak jak Ogi pisał, ktoś chciał coś tam wsadzić ale nie wyszło. Najpierw może uderz do jakiejś firmy detailingowej, bo może wcale nie trzeba tego lakierować tylko jakaś zaprawka i polerka, szkoda by było lakierować drzwi, druga sprawa, że jakby była konieczność lakierowania drzwi to ja bym tą rysę zostawił. Wiem, że drażni oko, ale po tygodniu się przyzwyczaisz.
- Łożyska kół
-
Łożyska kół
Dzięki. Początek to 4H0 czy 4M0? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Łożyska kół
Mogę prosić o podpowiedź w kwestii numerów części? Chodzi o łożyska kół przednich, prawego i lewego. Auto to A4 Avant b8 po lifcie rok 2012. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Niebieskie A4 Avant B8 lift S-line
Piękne auto, a kolorek to chyba scuba blau, nie?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie a płukankę robić? Powiem szczerze, że do tej pory jeździłem na oleju asowskim (Castrol), nigdy nic nie ubywało i jeździ się na nim normalnie. Jest w ogóle sens zmieniać, będą z tego jakieś korzyści? Wiem, że się już powtarzam ale chcę się upewnić w decyzji
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie ja już tylko się zastanawiam nad 2 olejami: Motul czy Millers? Millers droższy o jakieś 50 PLN, ale może warto troszkę dopłacić?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie, znowu zbliża się wymiana oleju (przelot 150kkm) i jak zawsze pytanie: Jaki olej zalać (aktualnie Castrol): - Motul Specific 5W30 (oczywiście z normą 507) - Liqui Moly TOP TEC 4200 5W30 - Valvoline Synpower XL-III 5W30 a może w ogóle z innej beczki i zalać Millers'a EE Longlife 5W30?
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
Możecie mi podpowiedzieć o jakich oznaczeniach muszą być części? Kierownica: 8K0 419 091 BM Poduszka: 8K0 880 201 D ??? Te literki na końcu mają jakieś duże znaczenie? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Ja zimę przelatałem na Dunlopach Winter Sportach 5 i powiem szczerze, że są rewelacyjne. Na deszczu w ogóle nie zrywają przyczepności i są przede wszystkim cichsze niż moje letnie Bridgestony. Opony naprawdę godne polecenia.
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
Co myślicie o tej kierze? Biorąc pod uwagę, że praktycznie nówka i w komplecie to cena chyba dobra. http://allegro.pl/show_item.php?item=6372090220#thumb/5
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
Poduszka w powyzszej aukcji jest jednonabojowa. Do B8 potrzebujesz 2 nabojowej. Pogladawo porownaj sobie z ta co ponizej http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-brazowa-moorbrown-3-ram-i6330694107.html#imglayer Dzięki za przybliżenie tematu . Powinien Ci pomóc Meguiars Plast X, dzięki niemu usuniesz wszystkie rysy i całość będzie wyglądać jak nowa. Tak właśnie myślałem nad tym środkiem, tylko do końca nie byłem przekonany, bo ekran MMI jest strasznie delikatny. No ale chyba spróbuję
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
Macie może jakieś sposoby na usunięcie rys z szybki od zegarów, ekranu MMI i tego czarnego błyszczącego plastiku przy przyciskach od MMI, o którym wcześniej wspominałem? Wysłane z mojego Avanta ;-) Panowie, Kiera i poduszka w linkach będą pasowały P&P? http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lift-kierownica-multifunkcja-i5751513089.html http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-a7-q3-airbag-poduszka-kierowcy-i5095424755.html
-
Gdzie zostawić auto do naprawy po stłuczce
Kurcze zostawiłem w vCentrum i tam chcą wycinać szybę tylną nad błotnikiem żeby go zrobić, tak samo z klapą. Trochę za mocno inwazyjna metoda moim zdaniem jak na tak małe uszkodzenia, no ale ja się może nie znam. Co Wy o tym myślicie? Da się to uratować? Pisałem do różnych firm detailingowych, no ale oni na podstawie zdjęć nie wiele mogą powiedzieć :/