Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA


INFOLUDEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

W środę nastąpiła chwila, poszło zamówienie na nowe Audi A4 Avant 2.0 TFSI 252KM Quattro S-Tronic S Line. Czas gotowości odbioru auta koniec sierpnia czyli 3 miesiące.

Auto jest w full opcji z konfiguratora jakie były dostępne .

 

Stylistyka zewnętrzna:

- kolor Daytona Perłowa

-pakiet czerń

-szklany dach

-felgi 19 RS

- LED MATRIX Beam

- szyba przednia podgrzewana + Ogrzewanie postojowe + przyciemniane z tyłu

WNĘTRZE:

- Fotele sportowe typu S , tapicerka skórzana Feinnapa

- kierownica spłaszczona

- fotele z regulacja i pamięcią,  podgrzewany przód i tył + masaż przód, podłokietnik przesuwany, pakiet skóry drzwi i tunel przedni

- podsufitka czerń, wnętrze dąb naturrel

- oświetlenie abiente

WYPOSAŻENIE:

- VirtualCockpit + Audi Smartphon Interface

- Bang & Olufsen

- lusterko z pamięcią i funkcją przeciwoślepieniową z prawej i lewej strony

- klimatyzacja 3 strefowa + ogrzewanie postojowe

- Homelink otwieranie bramy, kluczyk komfortowy z funkcją otwierania bagażnika

- Hak holowniczy + adaptacja bagażnika w szyny i uchyty AVANT

- MMI + tuner cyforwy DAB + Audi Connect

- Systemy wspomagania kierowcy w mieście i na trasie : wszystkie

- Dynamiczny układ kierowniczy

- Zawieszenie sportowe z układem regulacji tłumienia amortyzatorów

- poduszki tył

 

 

 

Na tę chwilę mogę jedynie pochwalić się zdjęciami z konfiguratora.

Na bieżąco będę informował o postępach produkcyjnych.

 

A4-1.jpg

A4-2.jpg

A4-3.jpg

A4-4.jpg

Edytowane przez INFOLUDEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250k ? :D

Tak z czystej ciekawości, w pakiecie czerń lusterka zewnętrze nie powinny być czarne? Spotkałem się już dwa razy z taką B9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he 250k? W takiej opcji to stawiam około 320k :) a co do luster to jak masz pakiet czerń mogą być czarne lub w kolorze nadwozia. Jak chcesz. Ja do pakietu czerń wziąłem lustra w kolorze nadwozia bo tak mi sie bardziej podobało. 

A tak wogóle to gratuluję zamówienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JawoR36 napisał:

250k ? :D

Tak z czystej ciekawości, w pakiecie czerń lusterka zewnętrze nie powinny być czarne? Spotkałem się już dwa razy z taką B9.

W pakiecie czerń można "oznaczyć" by lusterka były w kolorze nadwozia

Zamień 2 na 3 i będziesz miął odpowiednią kwotę ale to oczywiście kwota cennikowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę ich pogięło z tą ceną za B9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny konfig.  Prawie wszystko poza dodatkami z Audi Exlusive. Ale wtedy 4 z przodu by się pojawiło hehehe. Lustra czarne do pakietu czerń trzeba dodatkowo zaznaczyć. U mnie to 500 zł kosztowało, a nie wiem czy teraz nie wyzerowali tej ceny.

Moja kosztowała 285 a nie mam tylu systemów (aktywny tempomat, line assist itd) ani ogrzewania postojowego. Na prawdę fajna opcja. Czekamy więc jak przyjdzie (najgorszy i zarazem najlepszy okres dla faceta to czekania na zamówiony samochód :) )

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kosmita napisał:

No ładny konfig.  Prawie wszystko poza dodatkami z Audi Exlusive. Ale wtedy 4 z przodu by się pojawiło hehehe. Lustra czarne do pakietu czerń trzeba dodatkowo zaznaczyć. U mnie to 500 zł kosztowało, a nie wiem czy teraz nie wyzerowali tej ceny.

Moja kosztowała 285 a nie mam tylu systemów (aktywny tempomat, line assist itd) ani ogrzewania postojowego. Na prawdę fajna opcja. Czekamy więc jak przyjdzie (najgorszy i zarazem najlepszy okres dla faceta to czekania na zamówiony samochód :) )

Tak pakiet AUDI EXLUSIVE + ......  :) ale co gorsza  + 3-5 miesięcy do produkcji....

 

285K rozumiem ze konfiguracyjne kosztowało ;)

Edytowane przez INFOLUDEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Stąd też nie brałem tego. Ładna furka. Odzywaj się jak odbierzesz - porównamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

285k? Cos mi tu nie pasuje... moja kosztowala wg konfiguratora 316k + 10k dealerskie ekrany z tyłu (Ty ich nie masz chyba, wiec jednak nie full opcja :P). Ja stawiam, ze ten samochód zbliżył się do 350tys zł.

 

BTW: w takiej furze az prosi sie o obudowy lusterek Carbon :D wiem co mowie, mam i chwale :P

 

Pieknosci ;) fotele zazdro i masaze z wentyl zazdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

285 to cena mojego samochodu. Prawie 100 drożej kosztowała kolegi. Moja to nie full opcja, a kolegi prawie :) Faktycznie ma prawie wszystko.

Ja brałem to co chciałem dla siebie - jak każdy :) I jak bym miał przeznaczyć 100 tys. więcej to wolałbym S4 tak samo wyposażoną niż A4 z tymi systemami wszystkimi.. Ale całe szczęście cec**je nas ludzi różnorodność i każdy bierze to co mu pasuje :) Jeszcze raz powtórzę, super konfig.

Edit: heh okazuje się że słowo 'cecha' to przekleństwo :))))))

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moja historia z autami jest dość skromna:)

Toyota Corola 10 letnia

Nissan QQ+2 nowy

Skoda Octavia Vrs - nowa ( po 1,5 roku  żona zabrała :(  więc przesiadłem się do Golfa VII  1.4 benzyna i stwierdziłem , że mi to wystarczy :) ale po 6 miesiącach jednak stwierdziłem , że musze coś nowego i mocniejszedo :) no i padło na Audi A4 ,nigdy nie miałem  tej marki :) Full opcje wziąłem dlatego że chciałem zobaczyć zastosowanie ich w praktyce , przez 2-3 lata napewno będę miął dobre rozeznanie co mi sie przyda co nie...

Nie ukrywam , że konfugurator AUDI  nie raz mi się zaczynał na S4 avant :) ale cena kończyła się na +400 z dużym hakiem.... co i tak A4 FULL OPCJA  było już mocno przegieciem mojego planowanego budzetu:) Więc stwierdziłem , że teraz będzie FULL OPCJA A4 ... a za 3 lata bedzie S4 albo S6  :) z wyposażeniem ktore będzie dla mnie wystarczające! :)

Samochód rzecz wtórna jest możliwość trzeba się cieszyć i korzystać

PS. Dzisiaj dowiedziałem się , że jest szansa ze Auto wejdzie na "warsztat" w I lub II tygodniu lipca i wtedy było by do odbioru  pod koniec lipca:] czyli miesiac przed planowym terminem:]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, st@rost napisał:

285k? Cos mi tu nie pasuje... moja kosztowala wg konfiguratora 316k + 10k dealerskie ekrany z tyłu (Ty ich nie masz chyba, wiec jednak nie full opcja :P). Ja stawiam, ze ten samochód zbliżył się do 350tys zł.

 

BTW: w takiej furze az prosi sie o obudowy lusterek Carbon :D wiem co mowie, mam i chwale :P

 

Pieknosci ;) fotele zazdro i masaze z wentyl zazdro :)

Mam pytanie o funkcjonalność Ekranów w sumie odrazu wykluczyłem tą opcje ale zastanawiam się czy dostajemy jakiś zdecydowany plus mająć "ala AUDI" tablety czy nie. ? Pytanie z użytkowania w szczególności poprzeż młodzież przedszkolna:] podczas jazdy?

 

I nurtuje mnie pytanie czy jest opcja wogóle zamówić te akrany na siedzenia z mojej konfiguracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam iPada kupić i oryginalny trzymak na tylny fotel. Większa funkcjonalność na codzień i więcej możliwości i sporo tańszy i sporo lepszy.

Co do wypowiedzi  w sprawie full opcji to mądre podejście. Chcesz sobie zobaczyć w 3 lata to zobacz :) A co :) Ja potestowałem po prostu i wiedziałem z czego będę korzystać lub co mi się bardzo podoba, a co nie.. Ale można wydłużyć testy do 3 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎23‎.‎05‎.‎2017 at 9:13 PM, INFOLUDEK said:

Mam pytanie o funkcjonalność Ekranów w sumie odrazu wykluczyłem tą opcje ale zastanawiam się czy dostajemy jakiś zdecydowany plus mająć "ala AUDI" tablety czy nie. ? Pytanie z użytkowania w szczególności poprzeż młodzież przedszkolna:] podczas jazdy?

 

I nurtuje mnie pytanie czy jest opcja wogóle zamówić te akrany na siedzenia z mojej konfiguracji...

Jak masz "dziury = mocowania" w oparciach foteli to możesz zamowic dealerskie, ale to pewnie wymaga opcji "przygotowanie do infotainment". A jak nie, to dodatkowe z katalogu Audi. Funkcjonalnosc nie wiem, nie mam dzieci. Kolega bawil się nimi jadac z tylu i mu się podobaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎20 o 20:49, INFOLUDEK napisał:

W pakiecie czerń można "oznaczyć" by lusterka były w kolorze nadwozia

Zamień 2 na 3 i będziesz miął odpowiednią kwotę ale to oczywiście kwota cennikowa...

Jaki dostałeś rabat ? W jakim salonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostał ponad przeciętny to o tym nikomu się nie mówi bo samemu się w stope strzela. Dealerzy nie mogą ot tak dawac wiekszych rabatow bo konkurencja nie spi. Szanujcie handlarzy, ktorzy wam dobrze auto sprzedadzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzał w stopę ? Że niby diler przeczyta tę informację na forum i następnym razem nie da mu już takiego rabatu ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak jak kto umie grać tyle ugra, ja tez dostałem rabat ponadprzeciętny. Sami sprzedawcy proszą aby tego nie nagłaśniać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procentów niechce podawać ale zalapalem sie na program flotowy tj. Dla użytkowników 15 aut w firmie przysługuje ten rabat ( 15 różnych aut lub 10 z grupy vw)  jest to duży rabat wg mnie i wymaga on akceptacji audi oraz weryfikacji... ( nie jest to typowy rabat co nieraz mi proponowali Ala flota... 3% dodatkowego) sadze ze nie jest to tajemnica wiec można sie dowiedzieć u każdego dealera..,

ps. Wiem ze jest jeszcze większy rabat o kilka oczek ale wymaga on floty min 150 aut;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...