Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pafcio87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pafcio87

  1. Wg GTÜ: 1. Conti TS850 2. Goodyear UG Performance Gen-1 3. Dunlop Winter Sport 5 4. Nokian WR D4 5. Michelin Alpin 5 6. Pirelli Sottozero 3 Wysłane z mojego Avanta ;-)
  2. Zamówiłem Wintersporty 5, w necie żadnych opinii o nich nie ma więc trochę zakup w ciemno. No ale ktoś pierwszy tą opinię musi wystawić ;-). Wysłane z mojego Avanta ;-)
  3. Też bym wziął conti gdyby były z indeksem 94H w rozmiarze 225/50 r17 a tak to się chyba zdecyduję na Dunlop Wintersport 5. Wysłane z mojego Avanta ;-)
  4. A jeżeli chodzi o komfort jazdy. Lepiej kupić opony 225/50 na felgę 17" czy lepiej zainwestować w felgi 16" i wtedy kupić opony 225/55 albo 205/60?
  5. A jak z wytrzymałością opon. Rozumiem, ze twardsze są lepsze na suchą nawierzchnię przez co pewnie sie wolniej ścierają? Wysłane z mojego Avanta ;-)
  6. Panowie, ostatni raz już zapytam, bo dalej ciężko mi zdecydować jakie opony wziąć a zima juz sie zbliża. Do jazdy miasto/trasa w proporcjach 70/30 do auta z silnikiem diesla 143km opony w rozmiarze 225/50 r17. Pirelli sottozero 3 czy dunlop wintersport 5? Wysłane z mojego Avanta ;-)
  7. Pewnie standard 195/65
  8. Do b8 jeżeli chodzi o 17" to producent zleca 94H lub 98V XL. A ktoś wie jak sie sprawuje Michelin Alpin 5 w tym rozmiarze? Mam mętlik w głowie odnośnie wyboru opon, koło 75% zimy będzie przejeżdżone w Warszawie, reszta to trasa od czasu do czasu.Wysłane z mojego Avanta ;-)
  9. Ja mam takie pytanko. Czy im wyższy jest indeks nośności tym twardsza opona? Do b8 na felgach 17" lepiej założyć 94h czy 98v? Wysłane z mojego Avanta ;-)
  10. Dunlop należy do Goodyear'a... Wysłane z mojego Avanta ;-)
  11. Właśnie ja muszę wybrać między SottoZero 3 a Dunlopami Wintersport 5, bo raczej Conti Ts850P nigdzie nie dostanę. Jakieś za i przeciw? Wysłane z mojego Avanta ;-)
  12. Zimówki 205/60 R16 powinny mieć indeks 92H. Zobacz wlepkę na drzwiach kierowcy. Wysłane z mojego Avanta ;-)
  13. Obecny :-) Wysłane z mojego Avanta ;-)
  14. Dawaj, kolejne b8 do obczajki będzie :-) Wysłane z mojego Avanta ;-)
  15. Bo w tym rozmiarze są w ofercie Continentala, ale nie są jeszcze wpuszczone na rynek. Nigdzie ich nie kupisz. A wiadomo kiedy można się ich spodziewać?
  16. Dzięki, zawsze morda się cieszy jak patrze na auto . Dzięki za propozycję ale po głowie chodzą mi inne oponki.
  17. Ktoś wie gdzie można dostać Continentale WinterContact TS850P (nowy model) 225/50 R17 94H? W necie nigdzie nie mogę znaleźć, nawet na oponeo nie ma :/. Nie wiem czy poczekać trochę czy wybrać coś innego z nowych opon. Po głowie chodzą mi jeszcze Dunlopy Wintersport 5 (żadnych opinii w necie nie ma no ale niby ulepszona wersja 4D) i Pirelli Sottozero Serie 3.
  18. Dzięki . Kupione w salonie, a wcześniej odkupione przez salon od firmy leasingowej z Niemiec.
  19. Guma świetna na zimę, osobiście na niej jeżdzę, polecam. A jeżeli chodzi o zakup na allegro, taniej wyjdzie Cię na oponeo z wysyłką w cenie. PozdrawiamAle mówisz o 850 czy 850P? Bo na oponeo właśnie nie mają tego modelu z literką "P" na końcu, zresztą jest wystawiony po cenie 728/szt. więc sporo drożej.Wysłane z mojego Avanta ;-)
  20. Co powiecie o tych oponkach http://allegro.pl/show_item.php?item=5432443876&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Miał ktoś styczność z tym sprzedawcą? Trochę negatywów ma i się obawiam...
  21. Każda z nich dobrze się sprawi w mieście, do równania możesz wziąć jeszcze Micheliny Alpin 5. Homologacjami nie zawracaj sobie głowy, żaden przedstawiciel nie był mi nigdy w stanie powiedzieć czym się różni opona z homologacją od tej bez. A jeżeli opona ma homologację do Audi to do którego? Q7? Szerzej temat masz opisany http://podrogach.pl/oznaczenia-opon-samochodowych/ o ile jesteś ciekawy. Bardziej pewnie chodzi o homologację dla konkretnegi rozmiaru opony, w tym przypadku 225/50 R17. Dzięki za tekst . A ma jakieś znaczenie czy to będzie 94H czy 98V. Chodzi mi o to czy będzie większy opór toczenia, czy któraś może się szybciej zużywać itp?
  22. Jestem teraz na etapie wyboru zimówek do mojej b8 w rozmiarzr 17". Sa jakieś opony, ktore szczególnie moglibyście polecić? Zastanawiam sie między Continentalem i Dunlopem. Tylko, który model? W Conti Ts830 ma homologację Audi a w Dunlopach 3D. Jeszcze biorę pod uwagę TS850 lub 4D. Ktoś moze doradzić, które lepiej się sprawdzą w mieście? Wysłane z mojego Avanta ;-)
  23. To ja za godzine moze wpadne:-)
  24. Jak tam frekwencja się dzisiaj zapowiada? Wysłane z mojego Avanta ;-)
  25. Wcześnie chyba zdjęcie robione, bo jeszcze mnie nie nie było :-P. To co, do wtorku? Wysłane z mojego Avanta ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.