Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 AVANT 2.0TDI 190 QUATTRO S-TRONIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po mojej wspanialej A4 B8 przyszedl czas na nowszy model. Nowe A4 mam od miesiaca I nie moge sie nim nacieszyc. Przesiadka do mocniejszego  silnika I automatycznej skrzyni.

Jak narazie same pozytywy.

Co do wyposazenia to nie wiem nawet gdzie zlokalizowac naklejke z kodami jezeli takowa istnieje w tym modelu. A tak z glowy to:

Silnik 2.0 TDI 190PS QUATTRO 

Skrzynia S-Tronic

Daytona Grey

Kola 19"

Swiatla Matrix LED

Fotele Skora/Alcantara

Sportowa kierownica Flat Bottom

Technology pack

Virtual Cockpit

Przyciemniane szyby z akustyczna blokada dzwiekow z zewnatrz

Phone box z indukcyjnym ladowaniem telefonu

20180511_163840.jpg20180511_163846.jpg

20180511_163910.jpg20180511_163924.jpg

20180417-173925.jpg

20180419_174749x.jpg20180419_174823.jpg

Opublikowano

Śliczna :) Widze kolega z Kempsey, mozna mini spot kiedyś zrobić.

Naklejka powinna być w manualu, na wewnetrznej stronie okładki.

Edytowane przez zwierzakfm

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.05.2018 o 16:21, zwierzakfm napisał:

Śliczna :) Widze kolega z Kempsey, mozna mini spot kiedyś zrobić.

Naklejka powinna być w manualu, na wewnetrznej stronie okładki.

Dlaczego nie, pewnie ze można. Co do naklejki to sprawdzałem i nie znalazłem. Dziwne to trochę.

Opublikowano

Graty samochodu :) Oby służył jak najlepiej :)

Opublikowano

Ładne auto jak każda B9 avant.

Opublikowano
  • Autor

Miejmy nadzieję że posłuży. Jednak już okazjonalnie zdarza mi się komunikat o awarii audi pre-sense i każe mi jechać do serwisu. Najczęściej rano jak jest jeszcze chłodno i rosa na samochodzie. 

Opublikowano

awarii ?

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, turdzi napisał:

awarii ?

A no tak. Nie mam jeszcze nowego kabla żeby błędy sprawdzić. Auto już po gwarancji że względu na przebieg więc w audi trzeba by było już płacić za diagnozowanie usterki.

Opublikowano

Faktycznie 64K mil.Ale ktos nakręcił w dwa lata.Dopiero teraz zwrócił uwage na przebieg i ze plastiki na pogu z orane.

Edytowane przez turdzi

Opublikowano
  • Autor

Auto firmowe. Z historii nawigacji wynika że trasy od 150-200mil były robione więc dla auta chyba ogólnie dobrze. A i cena była atrakcyjna z tym wyposażeniem.

Opublikowano

Przypuszczam ze taki przebieg to tylko z trasy moze byc.Ogolnie dobrze wyglada tylko ten próg troche porysowany ale ja moze bardziej na to zwracam uwage.

Opublikowano
  • Autor

Który próg masz na myśli. Z tego co wiem to tylko felgi nie są perfekcyjne:)

Opublikowano

IMG_6012.JPG

 

wyglada jak by był bardzo porysowany od wchodzenia 

Opublikowano

niby niemce niby tacy inżynierowie niby tacy caca a jak jeden na projekcie się pier.d....o....lnął i kierę po prawej tak lepią do dzisiaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

a tak po za tym zajefajne auto ???

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, turdzi napisał:

IMG_6012.JPG

 

wyglada jak by był bardzo porysowany od wchodzenia 

Nie zwróciłem uwagi. Sprawdzę później. Może tylko brudne.

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, MARCIN607 napisał:

niby niemce niby tacy inżynierowie niby tacy caca a jak jeden na projekcie się pier.d....o....lnął i kierę po prawej tak lepią do dzisiaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

a tak po za tym zajefajne auto ???

Dzięki. Co do kierownicy to już się tak przyzwyczaiłem że nie widze najmniejszej różnicy. 

Opublikowano
W dniu ‎2018‎-‎05‎-‎23 o 20:43, turdzi napisał:

wyglada jak by był bardzo porysowany od wchodzenia 

Źle widzisz. Wygląda całkiem normalnie.

Opublikowano
Godzinę temu, granatowy napisał:

Źle widzisz. Wygląda całkiem normalnie.

Jak to mówią to co dla jednego jest sufitem dla innego jest podłogom...

Opublikowano

Dokładnie ? u mnie przy 100K próg dalej wyglądał jak nowy ale ja go oszczędzałem bo mnie bardzo denerwują porysowane progi :) 

Opublikowano
W dniu 25.05.2018 o 21:36, kamelus_ napisał:

Jak to mówią to co dla jednego jest sufitem dla innego jest podłogom...

Podlogą.... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.