maxim

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia maxim

Reputacja

1. Pozdo dla kierownika czarnej b6 avant (blachy DW i ramki klubowe), mijanej dzisiaj na wjeździe do Szczytnej.
  2. Wpuścili dziadostwo do kraju i mają za swoje, a to zapewne dopiero początek.
  3. Dziś w Kłodzku przy galerii zaparkowany czarny sedan b8, Blachy DZA, klubowe ramki 3d. Pozdrawiam.
  4. Polacy jak zwykle obudzą się gdy już będzie za późno.
  5. W tym momencie to będzie duuuży problem, służby graniczne dały d*py w momencie gdy pierwszy brudas nielegalnie przekroczył granicę Unii. Gdyby na samym początku otworzyli ogień, choćby ostrzegawczy ( osobiście uważam że powinni strzelać bez ostrzeżenia ) i zawracali łodzie to problem nie urósłby do takiej skali. Teraz pozostaje tylko przy użyciu wojska wyłapywać i odsyłać zarazę tam skąd przybyła.
  6. Przecież to właśnie prawdziwe oblicze milicji.
  7. Pozdrowienia dla kierownika srebrnej S4 B6 Avant,namierzone wczoraj w Szczytnej.
  8. Dzisiaj w Szczytnej namierzone niebieskie S4 B5, ktoś z klubu?