Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoty w każdy wtorek godzina 19:00
Okres zimowy: Katowice, Zielony Parking C pod Silesia CIty Center ul. Baildona

Okres letni: Katowice, Dolina Trzech Stawów

111.png

222.png

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Witosa się melduje! :hi:

no ładnie , dzielnica w której niedawno pojawiła sie R8ka :gwizdanie: swoją drogą często tam bywam na imprezach :evil:
Opublikowano

no ja bardzo chętnie :) tylko prosiłbym ewentualnie PM z terminem bo ostanio zabiegany jestem i nie zawszcze czas na forum zajrzeć mam... @ sprawdzam zawsze w pracy wiec powiadomienie dostane i przeczytam ;)

Opublikowano
  • Autor

no witam , no 3ka to już tłum :hi: a skąd Baltazar dokładnie jesteś ??

Opublikowano

SIEMKA o ile dobrze kojaze to GO-SPORT jest na 3-stawach,prace koncze o 19:00 wiec jak nie bedzie duzych korkow to sie zamelduje tam do was:)Pozdro!!!

Opublikowano

Keżor czyżby w Gliwicach ci nie pasowało :bicz::baseball::decayed:

Opublikowano

jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli to będę ;)

Opublikowano
  • Autor

Keżor czyżby w Gliwicach ci nie pasowało :bicz::baseball::decayed:

hehe, a czy ja napisałem że do gliwic przestane przyjeżdżać :naughty: ??
Opublikowano

Witam :) Postaram się być na spocie :)

Opublikowano
  • Autor

no siema siema, i czekamy na reszte :evil:

Opublikowano

no witam , no 3ka to już tłum :hi: a skąd Baltazar dokładnie jesteś ??

z Tarnowskich Gór będe jechał ;) dla mnie tam GLiwice czy Katowice wsio rawno ;) tylko ostanio w Katosach wiecej remontów :) może kiedyś bedzie sie dało do Kraka normalnie autostradką skoczyć ;p Na wezwanie oczywiście sie stawie ;)

Opublikowano
  • Autor

no to wpadaj tu i tu :) do gliwic przyjeżdża z TG czasami Gregory

a musze zaznaczyć , że pierwszy w historii klubu spot (2006rok) śląski odbył sie właśnie w TG :hi:

Opublikowano

a to wtedy to jeździłem jeszcze 80tką ;p i nie wiedziałem ze coś takiego jak A4 klub istnieje niestety a szkoda bo bym podjechał zerknąć;)

Opublikowano

Keżorku z tego co wiem to bardzo fajnie byłoby coś zorganizować w SK ale napewno to nie przejdzie jeżeli będzie to robione w tym samym miejscu, dniu i godzinie co zloty EU - nie uważasz że to parodia na poziomie przedszkolnym ?

Zresztą z tego właśnie powodu zloty katowickie ( jak chyba zauważyłeś ) zostały usunięte z tego forum :wink4:

Jeżeli ma to mieć swoje korzenie i sens to zaproponuj inne miejsce lub dzień a widzę w tym przyszłość ( sam wpadnę co jakiś czas ) - co o tym myślisz ?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 21:17_________________________________________________Keżorek - pamiętasz jak silne były zawsze zloty SK - niech i te takie będą - więc lepiej na samym początku błędu nie robić :wink4:

Poco zaczynać coś co lada dzień będzie wątkiem zamkniętym :(

Opublikowano

Złoty EU ??? a co to? :mysli:

a nic takiego - możesz uważać że tego posta nawet tu nie było :wink4:

Opublikowano

Złoty EU ??? a co to? :mysli:

Takie małe nieznaczące blokowanie parkingu pod sklepem :decayed:

Opublikowano

Ważne że autor tego wątku wie :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 21:38_________________________________________________

Złoty EU ??? a co to? :mysli:

Takie małe nieznaczące blokowanie parkingu pod sklepem :decayed:

:polew::good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.