Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bart79 ?? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gracjan należy ci się :punish: czeladź miał sam pokombinowac :decayed:

Opublikowano

Nie umiałem sie powstrzymać :D

Zdradziły cię kunie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ale bart ma czipsa :mysli: to jak mialem sie domyslic :shocked: poza tym co to za ksywa "wentyl" :polew: bart przyjacielu prosze cie o jej zmiane :wallbash: z wentylem kojarzy mi sie dentka a ty nie jestes dentka, w koncu wciagasz dzo-dza wentylatorem :evil:

kezor mam nadzieje, ze mozna tu troszke pospamowac :chytry:

Opublikowano

siemka Keżor

może się zjawię do Keżor House Zadole

wszystko zależy jak mi robota wypadnie

Opublikowano
  • Autor

witam wszystkich , właśnie zauważyłem , że ten spot miałby kolidować ze zlotem klubu , dlatego zastanawiam sie nad zmianą daty , ale chciałbym żeby osoby które jadą na zlot napisały czy by przyjechały na spota do katowic! Gregory, Majki , Diman, Miron ? bo jak chcecie to zmienie date na tą sobote co będzie teraz , lub 18tego. co Wy na to ?

Opublikowano

siemasz kezor ja jestem za przyjazdem ale nie bede ci zawracal gitary bo 18 tez by mnie nie bylo bo jade na urop i mnie nie bedzie takze bawcie sie dobrze troche szkoda ale mysle ze to nie ostatni gril katowicki

Opublikowano

no ja trzaskam HDRy na tyle na ile umiem :) ale niektóre wychodzą fajnie :evil:

wysłałem już 100priwów z zaproszeniami i osiągnąłem limit na tą godzine , dlatego reszte wyśle później :wink4:

spoko to przyskocze z moim nikosiem to coś może sie uda fajnego pstryknąć ;) jak będzie dużo samochodów to moze coś na szerokim kącie zrobimy i wrzucimy na stronice ;) a o HDR porozmawiamy już na grillu ;) podzielimy sie ciutke doświadczeniami ;) a co ;)

Opublikowano

witam. ja również się pisze bez względu na datę.

przyjadziemy na dwa samochody ze wspólnikiem. Oczywiscie a4

MALY77MALY + gosia

wojtek + beata

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

no to robi sie ekipa :cool1:

wieczorem wciepne fotki jak wygląda miejsce spotu :hi:

Opublikowano

O widze że Katowickie wracają na PL. Miło bo ja dalej na starych ramkach śmigam, wiec sie dowiem które są treendy, stare czy nowe.

Co do spota to sie nie wypowiem bo musze to uzgodnić z moją lepszą połówką.

viktor098

Masz problem z Vag na Viscie? Bo u mnie śmiga, aż miło.

Opublikowano
  • Autor

takie mamy poletko do dyspozycji:

przed:b93668b90d977e5bm.jpg Po(a właściwie wczasie , bo jeszcze nie skończyłem): 0a710e4bfad25b3dm.jpg

Opublikowano

Chyba skads znam to miejsce :evil:

Opublikowano

witam, jesli jeszcze mozna to byl bym chetny:P ale to zalezy od tego jak szybko doprowadze moja niunie do gotowosci, bo niemoge znajsc jakiegos dobrego warsztatu;/

Opublikowano

takie mamy poletko do dyspozycji:

przed:b93668b90d977e5bm.jpg Po(a właściwie wczasie , bo jeszcze nie skończyłem): 0a710e4bfad25b3dm.jpg

Widać na 2 fotce kto jeszcze nie skończył :decayed:

Opublikowano

takie mamy poletko do dyspozycji:

przed:b93668b90d977e5bm.jpg Po(a właściwie wczasie , bo jeszcze nie skończyłem): 0a710e4bfad25b3dm.jpg

Widać na 2 fotce kto jeszcze nie skończył :decayed:

:polew: :polew: Właśnie :tongue4:

Opublikowano

Skąd wiecie, może Keżor ma taki skąpy strój :naughty:

Żarcik :evil:

Opublikowano

Mmmm Keżor fajne nóżki :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

toż to djewuszka na drugiej focie :)

Opublikowano

Wiemy, jaja sobie robimy :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.