Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chociaz ja nie bylbym tego taki pewny :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

żadna dziołcha, to ja jestem gupki :tongue4:

Opublikowano

toż to djewuszka na drugiej focie :)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

toż to djewuszka na drugiej focie :)

:polew: :polew: :polew:

tak naprawde to to jest Marta , ale Ciiii, niech sobie troche Czester poleje :polew:
Opublikowano

toż to djewuszka na drugiej focie :)

:polew: :polew: :polew:

tak naprawde to to jest Marta , ale Ciiii, niech sobie troche Czester poleje :polew:

Biedna wyzyskiwana i uciśniona kobieta ... :gwizdanie:

Opublikowano

Guru dostal klubowicza, a kezor wykorzystuje kobiety, juz nie wiem co lepsze :polew:

Opublikowano

Widzimi się dziś myślę :) i weźcie ze sobą jakieś VAG instalki itp bo mi tez na VISCIE nie smiga...

Opublikowano

Dobra dopisz nas tam Keżor.(ja +iza) (tylko ciekawe co z moimi ramkami) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobra dopisz nas tam Keżor.(ja +iza) (tylko ciekawe co z moimi ramkami) :decayed:

luzik, wezme czarną farbe :wink4:

wiesz że to nie ma znaczenia jakie masz ramki ;)

Opublikowano

siema :D keżor nie przyjadę niestety za tydzień na grilla, umknął mi mały szczegół że 11.07 o 4 rano wyjeżdżam już na urlop hehe tak ten czas zaiwania że się rozpędziłem, ale dzięki za zaproszenie :)

Opublikowano

Widzimi się dziś myślę :) i weźcie ze sobą jakieś VAG instalki itp bo mi tez na VISCIE nie smiga...

Mi tam śmigał bez problemu na cudownej VISCIE ;p tylko przy instalacji musiałem ciutke pomyśleć ;)

Opublikowano

siema,pls dopisz jeszcze moja kobiete na ta liste -Ula............tylko obok mnie :D

Opublikowano

niestety niedam rady przyjechac;/ czeka mnie wymiana lub remoncik silnika;/

Opublikowano

niestety niedam rady przyjechac;/ czeka mnie wymiana lub remoncik silnika;/

uuuu masakra... ale to stary na hol Cie weźmiemy ;)
Opublikowano

mam pytanie odnosnie tego grylla, jakas sciepa na szamke itd czy we wlasnym zakresie? a moze Keżor stawiasz ? :tongue4:

Opublikowano

ja będę +1 Ania już się od fochała :kox:

Opublikowano
  • Autor

mam pytanie odnosnie tego grylla, jakas sciepa na szamke itd czy we wlasnym zakresie? a moze Keżor stawiasz ? :tongue4:

nie wiem , to do przemyślenia jest jeszcze. bo chyba lepiej jedne duże zakupy zrobić i spokój ;)

ja będę +1 Ania już się od fochała :kox:

no to wypasik :decayed:
Opublikowano

Hejka :) Zadole to moja rodzinna dzielnica :))) Będę razem z chłopakiem - na 2 A4, a co!

Opublikowano
  • Autor

Hejka :) Zadole to moja rodzinna dzielnica :))) Będę razem z chłopakiem - na 2 A4, a co!

no to extra , poznasz mnie z ludźmi , bo mieszkam na zadolu od niedawna :wink4: w domu gdzie kiedyś była myjnia (może kojażysz ;) )

wpisałem was tak na liste , bo nie napisałaś jak chłopak ma na imie , no i lista jest według ilości aut :P

Opublikowano

Dzięki :) Kojarzę mniej - więcej, gdzie to jest...Chłopak to Przemek, ale niech już zostanie tak napisane, bo mam wtedy większe poczucie właśności.hihihi. Jakby co, to dajcie znać o ściepce na jedzonko - ok?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.