Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my z Wolfem odpadamy w przyszłą sobotę bo do Brennej się wybieramy :(

a tak w ogóle to witam serdecznie bo jeszcze tu nie pisałam :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Kezor zrob grilla za miesiac jak wroce, ale wtedy zostane do rana :decayed:

my z Wolfem odpadamy w przyszłą sobotę bo do Brennej się wybieramy :(

a tak w ogóle to witam serdecznie bo jeszcze tu nie pisałam :tongue4:

Witamy :hi:

Opublikowano
  • Autor

my z Wolfem odpadamy w przyszłą sobotę bo do Brennej się wybieramy :(

a tak w ogóle to witam serdecznie bo jeszcze tu nie pisałam :tongue4:

Siemka Wolfowa :hi: fajnie żeś se konto założyła :cool1:

no to szkoda że was nie będzie , impreza napewno bardzo ucierpi ;(

Opublikowano

oczywiście na grilla przyjade we wtorek tez będe ;)

Opublikowano

Wtorek 19.00 to co ja tez moge podjechac??? :embarrassed:

Opublikowano

A na rowerach można? Jak coś to mam naklejkę klubową :decayed:

Opublikowano

we wtorek będę, a sobota niestey nie- rodzinny wyjazd:)

Opublikowano

Ja chyba będę tylko w czwartki przyjeżdżał, no i może w piątki, za dużo tego wszystkiego.......

Dlaczego nie może być w czwartek tak jak było ?

Opublikowano

Pisze że wtorek :)

Opublikowano

Pisze że wtorek :)

więc koduje że wtorek :wink4:

Opublikowano

Pisze że wtorek :)

więc koduje że wtorek :wink4:

I chyba tak powinni wszyscy :)

Opublikowano

Witam wszystkich

_________________________________________________

kasowanie postów - dalej w modzie :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

czyli jutro zlocik - kto będzie ?

Opublikowano

postaram sie pojawić - ale nie obiecuję na 100% :)

Opublikowano

Keżorek - zrób no listę osób chętnych :)

Opublikowano
  • Autor

lista chętnych jest na sobote, we wtorek jest zwykły spot bez listy :)

i napisałem do administracji , żeby robili tu pożądek , bo to jest temat SPOTÓW KATOWICKICH A4 KLUB POLSKA , ale niektórzy nie potrafią tego zrozumieć , to po skasowaniu ich posta może sie otrząsną i zaczną pisać na temat :cool1:

dzień spotów jest zmieniony na wtorek i przyjeżdżać mogą wszyscy , ale są to spoty A4-Klub.pl :gwizdanie:

Pisać kto chętny na Sobote :cool1:

Opublikowano

Pisać kto chętny na Sobote :cool1:

sztuk jedna ;) przynajmniej narazie ;)

Opublikowano

o sobocie ciężko mi się określić - narazie proszę mnie na listę nie wpisywać, a co do jutra się zobaczy jak z czasem :)

Opublikowano

:hi:

Ja postaram się zrobić co w mojej mocy, aby w sobotę wpaść. Ale obiecywać nie będę żeby nie było jak ostatnio, że mi wypominano "lepiej późno niż wcale" :tongue4::wink4:

Opublikowano

lista chętnych jest na sobote, we wtorek jest zwykły spot bez listy :)

i napisałem do administracji , żeby robili tu pożądek , bo to jest temat SPOTÓW KATOWICKICH A4 KLUB POLSKA , ale niektórzy nie potrafią tego zrozumieć , to po skasowaniu ich posta może sie otrząsną i zaczną pisać na temat :cool1:

dzień spotów jest zmieniony na wtorek i przyjeżdżać mogą wszyscy , ale są to spoty A4-Klub.pl :gwizdanie:

Pisać kto chętny na Sobote :cool1:

a kto zmienil dzien spotow i po co ? przeciez byly w czwartki i kazdemu pasowalo...wrecz widzialem wpisy osob ktore tego nie chcialy(w tym moj) ale zostaly wykasowane, wiec napisze raz jeszcze LIPA jest odstawiana JAWNIE ! ! !

Forum jest dla wszystkich, spoty rowniez wiec to ludzie powinni decydowac o tym co sie dzieje.

Kezor mozesz rozwinac ten temat. Bo jesli chodzi o mnie to nie rozumiem tego calego zamieszania ? I do K.... Mać nie kasujcie tego co sie wam nie podoba ! ! !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.