Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc Wam, ja to bardzo chętnie bym wpadł chociaż na chwilę ale niestety musze czekać do jutra bo w pracy kombinują cos z grafikiem (przez urlopy itp.) i teraz niewiem czy mam wolne czy jak w sobote.. echh

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Mnie w sobote nie ma. Jestem w Pruszczu Gdańskim :wink4:

Opublikowano

niestety ja tez nie dam rady, wogole ostatnio na nic czasu nie ma :/ a ponoc wakacje sa, udanego grylllaa

Opublikowano

Ja niestety jutro nie dam rady wpaść :(

Opublikowano
  • Autor

aż sie odechciewa organizacji przy takim podejściu , i nie chodzi mi o tych co mi chociażby odpisali na smsa lub napisali w tym temacie że nie będą. :thumbdown:

Opublikowano

Sorki ale ja tez niestety nie dam rady jestem uziemiony w pracy :wallbash:

Opublikowano

aż sie odechciewa organizacji przy takim podejściu , i nie chodzi mi o tych co mi chociażby odpisali na smsa lub napisali w tym temacie że nie będą. :thumbdown:

;/

Opublikowano
  • Autor

witam, spot sie dziś udał , 1/3 ludzi co przyjechali była pierwszy raz na spocie :decayed: .

Także zapraszamy wszystkich niezdecydowanych na spoty w każdy wtorek.

a także mam pytanie do spotowiczów , czy robimy we wtorki spoty pod Go-sportem czy może na dolince lub u mnie w formie grilla ?? i czy te codwutygodniowe spoty grillowe robimy w soboty czy może w jakiś inny dzień typu czwartek lub piątek. bo jak jest ładnie to może wolicie z rodziną siedzieć nad wodą itp ??

Opublikowano

Moje zdanie jest takie, że we wtorki to raczej GoSport bo w tygodniu nie każdy ma czas na grilla... Dla mnie bez różnicy bo pracuję świątek, piątek... Może być róźnie. Więc Ja się dostosuję. :)

Opublikowano

Dla mnie jest wszystko ok, ja zrobię autko zacznę się pojawiać, narazie sobota mi odpowiada :)

Opublikowano

Według mnie wtorek pod GoSportem ok, postaram sie czasami wpadać, tak samo jeśli chodzi o sobotę :)

Opublikowano

Ja tez jestem za wtorkiem pod Go-sport a co do soboty to różnie bywa raz wolne raz praca, niestety ale reguły nie ma, pozdro[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 21:34_________________________________________________Co do grilla to pewnie bede wyjątkiem ale bardziej by mi pasował piątek.. (częściej wolne niż sobota :kwasny: ) ale to tylko moje zdanie, niech sięwypowie wiecej osób, do soboty też się da przystosować tylko rzadziej, nie komentujcie mojej wypowiedzi to tylko moja propozycja :rolleyes:

Opublikowano

W piątek chyba odpada bo są spoty w Gliwicach :)

Opublikowano

W piątek chyba odpada bo są spoty w Gliwicach :)

A już myślałem że wszyscy op nas zapomnieli :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Siemka , prosze pamiętać o jutrzejszym spocie oraz prosze pisać kto za 2 tygodnie będzie wstanie podjechać na grilla :hi:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 16:53_________________________________________________może dziś odwiedzi nas wizytacja z Wrocławia :wink4:

Opublikowano

Co tak cicho tutaj, pewnie wszyscy pucują bryki przed dzisiejszym spotem :polew:

A tak poważnie to trzeba bedzie powoli ruszać :naughty:

Opublikowano

właśnie - ilu Was było - ja pracowałem do 20.00 :disgust:

Opublikowano

Było całkiem w pałke.. :naughty: , a ludzi tyle że trzeba było na podziemny parking zjechać :tongue4:

Opublikowano
:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.