Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ja postaram się zrobić co w mojej mocy, aby w sobotę wpaść. Ale obiecywać nie będę żeby nie było jak ostatnio, że mi wypominano "lepiej późno niż wcale" :tongue4::wink4:

Gregor ale kto ci wypominał :gwizdanie: :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ja postaram się zrobić co w mojej mocy, aby w sobotę wpaść. Ale obiecywać nie będę żeby nie było jak ostatnio, że mi wypominano "lepiej późno niż wcale" :tongue4::wink4:

Gregor ale kto ci wypominał :gwizdanie: :evil:

Guru, to było pół żartem pół serio :wink4: Więcej żartem mniej serio.

Opublikowano

Jeżeli chodzi o mnie to postaram sie być jutro a sobotę może też. :tongue4: Ale obiecać niestety nie mogę bo nie wiem jak z pracą. :wallbash:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o mnie to postaram sie być jutro a sobotę może też. :tongue4: Ale obiecać niestety nie mogę bo nie wiem jak z pracą. :wallbash:

postaraj się :wink4:

Opublikowano

:hi:

Ja postaram się zrobić co w mojej mocy, aby w sobotę wpaść. Ale obiecywać nie będę żeby nie było jak ostatnio, że mi wypominano "lepiej późno niż wcale" :tongue4::wink4:

Gregor ale kto ci wypominał :gwizdanie: :evil:

Guru, to było pół żartem pół serio :wink4: Więcej żartem mniej serio.

Wiem Gregor wiem to wypominanie to też był joke :)

Opublikowano
  • Autor

naklejki ogólnie sie nakleja gdzie kto ma rysy :polew: ale naklejaj gdzie chcesz :)

Opublikowano

Witam wszystkich -

pogoda dzisiaj dopisuje :)

Opublikowano

oby do samego końca :good:

Opublikowano
  • Autor

pisać mi tu zaraz , kto kiedy przyjeżdża :decayed:

Opublikowano

ja dzisiaj :)

Opublikowano

:mysli: No to ja wpadne tak jakoś koło 18 sierpnia potem może 15 września, 29 wrzesień lub 6 październik, koło 27 października, gdzieś w połowie listopada (10 lub 17), no i koło 8 i 29 grudnia -> zapisałeś :przebiegly:

PS. Ale to jak sobie diesla kupię :polew: :polew: :decayed:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 12:00_________________________________________________Ale dziś też będę żeby nie było :wink4:

Opublikowano

my dziś będziemy na pewno ;) a od piątku w Brennej jesteśmy, także sobota odpada ;(

Opublikowano
  • Autor

no to ja sie zbieram już :cool1:

Opublikowano

witam :hi:

widzę że troche ciśnienie było (albo nadal jest) na wątku katowickim :cool1:

keżor , wiem że ostatnio sie deklarowałem , i mnie nie było , ale niestety , praca jest jaka jest i nic na to nie poradzę ... w tą sobotę chciałbym się pojawić , mam nadzieję że tym razem nic nie wyskoczy , ale jeszcze mnie na listę nie wpisuj - będę się odzywał pod koniec tygodnia z jakimś konkretnym info.

pozdro i take it easy Pany :cool1:

Opublikowano

No i w domciu :>

Keżor dzięki za spota :good: pewnie jeszcze nie raz zawitamy u was (choć mam nadzieję w większym gronie) :good:

Opublikowano

:hi:

Ja niestety nie wyrobiłem się dzisiaj. Miał to być mój pierwszy spocik i niestety nie udało się! :( Od 20ej gnije w pracy!

P.S. Na kolejny raz obiecuje obecność! :) Dużo Was dzis było?

Opublikowano

Dzięki za zlocik - narazie skromnie ale z duszą :good:

się da to będę wpadał częściej - wtorek jest OK

Opublikowano
  • Autor

hehe, było nas więcej niż ostatnio w Gliwicach :tongue4:

zaraz wrzuce fotki to każdy oceni czy dużo czy mało :)

Opublikowano

no to wstawiaj foto :)

Opublikowano

No czekamy! :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.