Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_kilt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. z rana dzięki ze fajne przyjęcie wczoraj na spocie mnie świerzaka
  2. pomysł z wypadem do KRK - sprawdzę stan konta i może też się wybiorę , chodz zobaczę jak duży będzie kac z rana Gure , spokojnie , jak mówiłem jestem na 100% koło 19 , jak się dokulam , no chyba że mi auto stanie na drodze , ale ponoć Audi się nie psują , więc jestem dobrej myśli _________________________________________________ Krolu , chyba straciłem przez Ciebie radość z życia ..... po jaki grzyb zmieniłeś "sutki" ?? ;(
  3. nie pytaj .... tak dawno , że wczoraj mi już pisali "nowy wpadaj" :gwizdanie: z tego co ja kojarze to na ostatnim grillu na strefie co miałeś przejebane u panny przez hasło Mirka no może być ... hehe , a tamtej panny już też nie ma :gwizdanie: hehe Długo dochodziłeś do siebie po stracie panny :gwizdanie: zawsze mówiłem ,że na Mirona trzeba uważać :polew: odp.1. ja raczej nie - bardziej ona :gwizdanie: odp.2. i tu masz rację
  4. nie pytaj .... tak dawno , że wczoraj mi już pisali "nowy wpadaj" :gwizdanie: z tego co ja kojarze to na ostatnim grillu na strefie co miałeś przejebane u panny przez hasło Mirka no może być ... hehe , a tamtej panny już też nie ma :gwizdanie: hehe
  5. no to dziś będzie okazja poznać osobiście a niestety , praca + uczelnia no i wychodzi jak wychodzi
  6. nie pytaj .... tak dawno , że wczoraj mi już pisali "nowy wpadaj" :gwizdanie:
  7. z rana Panowie dziś już zwarty i gotowy , auto zatankowane (tylko niestety nie umyte) więc już nic nie powinno stanąć mi na drodze na Forum
  8. ty żyjesz ?!?!?! :polew: jak widać i nawet w piątek na spocie będę
  9. z wieczora też coś o tym słyszałem a słyszeliście to : --- po czym poznać , że facet ma ochotę na sex ?? --- oddycha
  10. znowu z inną panną ? :polew: kurde , skąd wiedziałeś hehehe , ale jeszcze zobacze czy ją zabrać :gwizdanie: (ps.tym razem może to "ta") o ile Mirek znów jakimś txt nie zapoda na sam początek
  11. Piątek coraz bliżej , koniec roboty o 18 , na 19 powinienem się dokulać pod Forum (wkońcu !!! yeah ) Czester - szukaj fury szukaj
  12. Krolu , i w sumie reszta też , wiem, że może i za wcześnie z tym tematem , ale pomału czuć wiosnę ..... może za jakiś czas na paintball sie ugadamy , co wy na to ?
  13. Pucek _________________________________________________ jak macie chwilę że nic się nie dzieje , chcecie sobie poprawić humor to polecam bash.org.pl (dział "top") najlepiej , lepsze niż nie jedna komedia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.