Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor a przemyśl to co napisał Miron, bo faktycznie we wtorek albo środe było by lepiej, a tak nie zawsze będzie mi się chciało 2 dni pod rząd jechać i napewno zrezygnuje z Katowic a nie z Gliwic...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co racja to racja, ale tak naprawde ekipa od kilku lat zjeżdża sie w czwartki o tej samej godzinie w tym samym miejscu , a ja jakoś wpadam i w czwartek i w piątek na spoty (czyli sie da). No i w czwartki są po 22 wyścigi :evil:

Opublikowano

co racja to racja, ale tak naprawde ekipa od kilku lat zjeżdża sie w czwartki o tej samej godzinie w tym samym miejscu , a ja jakoś wpadam i w czwartek i w piątek na spoty (czyli sie da). No i w czwartki są po 22 wyścigi :evil:

hehehe ja to chyba tylko oglądać moge:P

Opublikowano

siemacie :hi: dzieki za sobotniego spota dla wszystkich :good:,

co do spotow regularnych to niech zostanie tak jak bylo,

Opublikowano

Ja tez jestem za tym zeby było tak jak jest i pamietajcie o tych ludziach ktorzy nie siedza na forum a na spoty przyjezdzaja !

Keżor a na rowerze przyjechałbym ale Marta wyrwała ci telefon i powiedziała mi ze juz sie impreze skonczyła i sie juz zbieracie :mysli: chyba sie czegoś obawiała :P

Opublikowano

jak dla mnie czwartek jest odpowiedni godzina również bo często pracuje do 17stej wiec zdaże coś zjeść i podjechać ;)

Opublikowano

GO SPORT - CH 3 Stawy ;) Katowice ul. Pułaskiego 60 :)

Opublikowano
  • Autor

już poprawiony pierwszy post :good:

Opublikowano

Czwartek powiadacie... :no: w czwartek na Chudowie motorowe zloty są, nie wyrobimy... Może tak z początkiem tygodnia?? Miejsce oczywiście gra, no problem :)

Opublikowano

Keżor wiesz jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni???

1 mi sie zgubiła.. :(

Opublikowano
  • Autor

nie wiem , trza podjechać do mechaniora i niech Ci wymienią ;) ten olej kosztuje pare złotych ja rok temu wymieniłem :)

Opublikowano

siema

no ja też wymieniałem jakiś czas temu - nieduży koszt , ale słyszałem już po fakcie , że ponoć się go nie wymienia , chyba nawet Pelex mi o tym mówił , więc sam już niewiem ...

Opublikowano

siema

no ja też wymieniałem jakiś czas temu - nieduży koszt , ale słyszałem już po fakcie , że ponoć się go nie wymienia , chyba nawet Pelex mi o tym mówił , więc sam już niewiem ...

Tak ale biegi mi swiruja i moze to byc niski jego poziom

Opublikowano

siema

no ja też wymieniałem jakiś czas temu - nieduży koszt , ale słyszałem już po fakcie , że ponoć się go nie wymienia , chyba nawet Pelex mi o tym mówił , więc sam już niewiem ...

Tak ale biegi mi swiruja i moze to byc niski jego poziom

wcale nie mówie że nie miasz racji , może tak być , tylko dalem info - co chłopaki mówili na ten temat .. :wink4:

Opublikowano

no patrz Miron...Gliwice jeżdżą na Kato a nikt nawet się nie przyznał :polew:

Opublikowano

no patrz Miron...Gliwice jeżdżą na Kato a nikt nawet się nie przyznał :polew:

:decayed:

Opublikowano

no patrz Miron...Gliwice jeżdżą na Kato a nikt nawet się nie przyznał :polew:

Mnie też nie było...

byłem w pobliżu na rowerku chciałem podjechać ale zrezygnowałem, bo mogło to być dziwnie odebrane... :gwizdanie:

Opublikowano

Siema to jak kiedy te spoty w koncu?? czwartek 19?? :mysli:

Opublikowano

:hi:

Dzięki za wczorajszego spota :)

PS. myślę że można zmienić nazwę tematu, chyba wszystko zostało ustalone, proponuje : Spoty Katowickie - Czwartek - 19.00 - Go-Sport

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.