-
Spoty Katowice i okolice
Coś mało. Ale to chyba mówimy o innej w okolicy, bo ja słyszałem o kwocie 150zł. ja płaciłem stowke w zeszłym roku jak turbo wymieniałem
-
Spoty Katowice i okolice
chyba chodziło mu o samą hamownie a nie chipa, u Aligatora w Katosach jest, podjedź to Ci to zrobią[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 06:48_________________________________________________A wogóle to dzień doberek wszystkim, troche czasu mnie tu nie było ale dzis na spocie poprawie frekwencje
-
Spoty Katowice i okolice
Grill dzis?? nie bardzo rozumie, pod GO SPORTem?
-
Spoty Katowice i okolice
Siemanko, co tam słychać w wielkim mieście? jak tam spocik dziś normalnie się odbywa bo dawno mnie nie było...
-
Spoty Katowice i okolice
Kezor co tam na sobote trzeba miec ze soba na grilla?? tylko kubasa? czy pieczywo tez.. jakas musztarda albo ketszup ?? Alkohol tez we własnym zakresie?? , mysle ze się to innym tez przyda co pierwszy raz na grill jadą , bo niby wiadomo o co biega ale zeby nie było niescisłości :gwizdanie: , z alkoholem oczywiscie zart.... nigdy nie jezdzimy po alkoholu...
-
Spoty Katowice i okolice
Kezor jak mozesz to dopisz mnie na swoją czarną liste na sobotę , będe sam na stowe
-
Spoty Katowice i okolice
A jednak pomyłka kolega jest z SK a nie SW
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Siema, mialem okazje przejechac sie tym potworem.. i po prostu szok! przeokrutny moment i ta moc , Gregory gdyby jeszcze było bardziej sucho to juz odlot .. Autko smiało moze startowac z esą, bylo by ciekawie , szacuneczek za cały projekt
-
Spoty Katowice i okolice
rzeczywiście logo piękne , ładnie Ci to wyszło Kezor
-
Spoty Katowice i okolice
czy to nie powinien być wątek na inny dział ??? :gwizdanie: , ze spotami katowickimi to ma niewiele wspólnego
-
Spoty Katowice i okolice
Było całkiem w pałke.. , a ludzi tyle że trzeba było na podziemny parking zjechać
-
Spoty Katowice i okolice
Co tak cicho tutaj, pewnie wszyscy pucują bryki przed dzisiejszym spotem A tak poważnie to trzeba bedzie powoli ruszać
-
Spoty Katowice i okolice
Ja tez jestem za wtorkiem pod Go-sport a co do soboty to różnie bywa raz wolne raz praca, niestety ale reguły nie ma, pozdro[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 21:34_________________________________________________Co do grilla to pewnie bede wyjątkiem ale bardziej by mi pasował piątek.. (częściej wolne niż sobota ) ale to tylko moje zdanie, niech sięwypowie wiecej osób, do soboty też się da przystosować tylko rzadziej, nie komentujcie mojej wypowiedzi to tylko moja propozycja
-
Spoty Katowice i okolice
Czesc Wam, ja to bardzo chętnie bym wpadł chociaż na chwilę ale niestety musze czekać do jutra bo w pracy kombinują cos z grafikiem (przez urlopy itp.) i teraz niewiem czy mam wolne czy jak w sobote.. echh
-
Spoty Katowice i okolice
Do laski jechałem ze Świętochłowic jest
A4 siano
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta