Treść opublikowana przez Baltazar
-
Spoty Katowice i okolice
czy ktoś sie wybiera na jutrzejszą imprezę w katosach? SUMMER CAR PARTY?
-
Spoty Katowice i okolice
no widze przedstawiciel Tarnowskich Gór na spocichu we wtorek był bardzo dobrze kto to był? i czy jedzie w sobote na spota ?
-
Spoty Katowice i okolice
dla mnie sprawa jasna zeby nie było niespodzianek bo niby teraz słońce świeci ale nie wiadomo co będzie wieczorem to przekładamy na przyszły weekend? a teraz jakos sobie każdy zorganizuje sobote myśle ;p tylko może jakaś oficjalna decyzja?
-
Spoty Katowice i okolice
fakt faktem wstałem rano lało... teraz u mnie przebija sie słońce przez chmury ale gdzie tam wieczór... no i ogólnie chłodno na dworze... jeśli będzie przeniesiony na przyszły tydzień to ja jak najbardziej przyjadę dziś moze być cieżko no ale będe śledził wątek i czekał na znak czy jest czy nie ma
-
Spoty Katowice i okolice
no coś mala ekipa jak narazie ostanio większa była...
-
Spoty Katowice i okolice
Kurcze keżor! a ja takie brudne drzwi!!! wczoraj w sportowej dolinie byłem a tam totalne błoto! nie zażyłem bryki umyć ;p ogólnie spot pozytywny szkoda ze musiałem szybko spadać ;/ ale następnym razem zabawie dłużej
-
Spoty Katowice i okolice
sztuk jedna przynajmniej narazie
-
Spoty Katowice i okolice
oczywiście na grilla przyjade we wtorek tez będe
-
Spoty Katowice i okolice
GO SPORT - CH 3 Stawy Katowice ul. Pułaskiego 60
-
Spoty Katowice i okolice
jak dla mnie czwartek jest odpowiedni godzina również bo często pracuje do 17stej wiec zdaże coś zjeść i podjechać
-
Spoty Katowice i okolice
a mi tam zwisa gdzie i tak wszędzie będzie zaje....
-
Spoty Katowice i okolice
jestem za
-
Spoty Katowice i okolice
zaraz zaraz... problem z hostingiem ;p zapomniałem hasła na image ;p odzyskiwanie nie działa a gdzie indziej to miniaturki sie pokazują ;p
-
Spoty Katowice i okolice
"taka imprezka zostaje do środy" myślę że nie muszę nic dodawać ekipa świetna to i impreza taka sama zaraz sie za foty zabieram
-
Spoty Katowice i okolice
widze temat spotkania pod MC padł ;p
-
Spoty Katowice i okolice
no to ludziska o której po MC sie spotykamy? i hmm jeśli możecie dajcie mi ulice tego MC bo ni cholery go nie kojarzę
-
Spoty Katowice i okolice
widze dużo osób z rudy i zabrza to może sie spikniemy gdzieś i pojedziemy razem? ja z Tarnowskich będe jechał a od was spokojnie na DTŚ można wskoczyć
-
Spoty Katowice i okolice
uuuu masakra... ale to stary na hol Cie weźmiemy
-
Spoty Katowice i okolice
Mi tam śmigał bez problemu na cudownej VISCIE ;p tylko przy instalacji musiałem ciutke pomyśleć
-
Spoty Katowice i okolice
spoko to przyskocze z moim nikosiem to coś może sie uda fajnego pstryknąć jak będzie dużo samochodów to moze coś na szerokim kącie zrobimy i wrzucimy na stronice a o HDR porozmawiamy już na grillu podzielimy sie ciutke doświadczeniami a co
-
Spoty Katowice i okolice
noooo to ja bardzo chętnie proszę dopisać do listy narazie jestem sam ;p kto taki dobry fotograf jest ze HDR robi?
-
Spoty Katowice i okolice
jak już pisałem Keżorowi skoro pierwszy spot na ślasku był w Tarnowskich Górach to dlaczego by tego nie powtórzyć? przy DK 11 (DK - Droga krajowa jakby tak ktoś znów miał pomylić z modelem ) jest restauracja http://aniazzielonegowzgorza.home.pl/mainpl.html jest dobrze widoczna więc ciężko nie trafić chyba że bardziej pasuje klimat piknikowy to lepiej w katosach z tego co widzę
-
Spoty Katowice i okolice
a to wtedy to jeździłem jeszcze 80tką ;p i nie wiedziałem ze coś takiego jak A4 klub istnieje niestety a szkoda bo bym podjechał zerknąć
-
Spoty Katowice i okolice
z Tarnowskich Gór będe jechał dla mnie tam GLiwice czy Katowice wsio rawno tylko ostanio w Katosach wiecej remontów może kiedyś bedzie sie dało do Kraka normalnie autostradką skoczyć ;p Na wezwanie oczywiście sie stawie
-
Spoty Katowice i okolice
no ja bardzo chętnie tylko prosiłbym ewentualnie PM z terminem bo ostanio zabiegany jestem i nie zawszcze czas na forum zajrzeć mam... @ sprawdzam zawsze w pracy wiec powiadomienie dostane i przeczytam