Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Witam serdecznie- Spoty Katowice i okolice
jeb kapeluty polecieli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siamano załoga robimy jakiego spota- Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
Dzięki Pany mega impreza Mój tel po wyjeździe umarł- Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
ja raczej nie pojadę - nie doszukujcie się tutaj konsekwencji w opuszczeniu spec grupy Dla ciekawskich na 99% polecę do USA na cały maj - kilka zabiegów chirurgi estetycznej mam w planie- Spoty Katowice i okolice
czuję się dobrze i to nie chodzi o Was czym mniej tego gówna (telefonu) przy ryju tym człowiek czuje się lepiej jeśli nie potrafię sam to trzeba odciąć się totalnie- Spoty Katowice i okolice
siema nie nie zagaduję- Spoty Katowice i okolice
raczej wszyscy wódkę piją po domach- Spoty Katowice i okolice
siema ?- Spoty Katowice i okolice
- XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
w zeszłym roku Walada leciał po ziemniaki i FV na 50 zeta była - to nie są tanie rzeczy Najlepsze ziemniaki na ognisko to te dupne, skóra się zwęgli a środek rewelacja- XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
ZUCH chłopak- XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Miron ode mnie sos nie dotarł ?- XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Widzę same chopy Miron jadę sam(na kole z Knurowa) więc jedno miejsce w domku się zwalnia.- XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
ps2 od kto wysyłał sms z info o Szymocicach ?- XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
proste, że jedziemy Miszka + nowy lachon (na 70% pojedzie) ps. Tyszanie mam bagażnik dachowy , jedno może dwa koła mogę zabrać ekstra- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja ale pewnie po 23 - wtedy wszystko klepnę ? będę wracał z Poznania więc pewnie 19-20 dojadę do SG na łączach- Spoty Katowice i okolice
siamano przy środzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
YO ja potwierdzam spanie w biurze - znam siebie i wiem, że jak przyjadę to nie ma c**ja żeby nie pić z Wami Miron jeszcze dopytam bo trochę Cię znam, nie wystawiasz FV za nocleg w sobotę rano ? ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmmmmmmmm nie było pytania ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
elo czy ktoś planuje spać w biurze ? to chyba dla mnie jedna opcja poza tą , że przyjadę i nie piję- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
17. Miszka- Spoty Katowice i okolice
ryje z tego już 15 minut - Spoty Katowice i okolice