-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ale tu cisza, Miron co to za czasy że Fani Audi się nie chcą spotykać
-
Wymiana bramy garażowej
I jaką bramę kupiłeś ?
-
Moje prace
photobucket sypnął wszystkim fotki , będzie ból . Ten temat bez fotek , to jak polerka bez nałożonego wosku.
-
Pomóżcie :D
Prosiłem o pomoc ,ale się nie doczekałem . Sprawa już nie aktualna .
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
A czy w lampkę sufitową jesteś wstanie wykonać led neon -do B6 ? coś jak w nowej A8.
-
Moje prace
Nowa lanca do piany Idrobase , lepsza od PA ? ( na fotkach widać że mleko wzorcowe) pasuje do butelki od PA?
-
Moje prace
Ładna robota -a fotograf miał niezłą sesje . Griffe ,życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
-
Moje prace
Konkretne pasty polerskie zastosowaliście ! Auto ma elementy z blachy czy częściowo pcv? Powłoki Quartz-owe coraz bardziej mnie przekonują - Griffe namalowałem ci info na P.W. w wolnej chwili odpisz , bo widzę że masz pełne ręce roboty od wiosny.
-
Moje prace
Ja miałem kurs przez internet u Griff-e , ale wiadomo co na miejscu oczy widzą to lepiej.
-
Moje prace
będzie ostro w 2015-!! Griffe - wielkie dzięki za referat Myślę że ten dział tego forum A4 , będzie posiadał najwiekszą liczbę odwiedzin.
-
Automapa na androida
Ma ktoś AM na andka 4.2.2 ?
-
Moje prace
Griffe ,chętnie bym poczytał o jakiś twoich złotych myślach, np.tzw.-podsumowanie kosmetyków z roku 2014. Które cie zaskoczyły pozytywnie , Co będzie trendi w 2015r.
-
Moje prace
no i gdzie lodówka na browary
-
Moje prace
Ładnie ładnie ale jeszcze bym gniazdka dodatkowe dołożył na drugiej ścianie . No to teraz to będzie przyjemność paracować. No i logo firmy mi brakuje na ścianie
-
Automapa na androida
zaktualizowałem androida na moim htc i teraz nie działa mi AM , Ma ktoś link do swojego chomika