Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja co prawda po B6 ale po tym jakie są teraz ceny poszedłem w Golfa 7 2.0 TDI z chipsem na 200KM i jestem zadowolony. Audi teraz to porażka jeśli chodzi o ceny.... póki możesz odpuść zakup.
  2. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Poduchy sprawdzone przez diagnoste i wszystko jest ok. Jak sprawdzić czy to nie czasem przegub?
  3. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Jak ją sprawdzić ? Dam radę sam bez kanału ? I ktora to moze byc ?
  4. Mam problem którego nie mogę zlokalizować. Jak jadę i nagle puszczę gaz to słychać delikatny stuk. Wymieniłem drążki kierownicze i dalej jest to samo choć inne stuki zniknely. Co mogę sprawdzić ? Stuk pojawia się nie zawsze ale często podczas nagłego puszczenia gazu
  5. Będę się zabierał za wymianę, coś warto zrobić przed samą operacją ? Zamówiłem końcówki dziś, więc na poniedziałek pewnie będą. Potraktować coś odrdzewiaczem najpierw ? Będę to robił bez kanału.
  6. Bo to baran jest....pieprzenie takie....skoro oni to wspaniala narodowa firma bo maja takie ceny to auchan to jakis wybitny sprzymierzeniec Polski skoro ceny ma nizsze....zreszta u mnie jest tez circle k i ma takie same ceny wiec to jest zalosna propaganda rzadu...jak zwykle kaczor prubuje innymi pokazac jaki to pis wspanialy....
  7. A. No cóż zazałożyłem i póki co jeździ się super zobzobaczymy na ile wystarcza i jak się będą sprawować na mokrym
  8. Stałem przed podobnym wyborem tylko ja myślałem jeszcze o Nokian wetproof, a zdecydowałem się na Dębice. Teraz je zmieniam a z opinią musisz poczekać, choć inni piszą że są git
  9. Dziś mi przyszły Dębice, po pracy i obiedzie jadę je zakładać i po kilku miesiącach zobaczymy jak się sprawują. Oponki z tego roku z Francji dostałem, zakupione w Intercarsie przez allegro
  10. Też o nich myślałem ale jednak wolałem kupić coś bardziej sprawdzonego . Zobaczymy kto wybrał lepsze za kilka lat
  11. Ja zamówiłem dębica presto hp2 205/55 r16. 732 PLN. Nokiana olalem bo mam obawy co do ich jakości teraz. Nokian z 2011 ma więcej bieżnika i jest w lepszym stanie niż ten który kupiłem 3 lata temu i bieżnik już jest na znaczniki i w dodatku popekany... te 3 czy 4 letnie to zline, porażka. Choć wrd4 mam już któryś sezon i wyglądają super
  12. sebul opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie mam problem gdyż przy próbie wymiany żarówki migacza rozwaliłem sobie plastik cały w środku. Nie chciało się odkręcić, użyłem za duzej siły i poszło. Czy jest możliwość wymiany samego tego środka migacza? Czy całą lampę muszę kupić? Dodam że jak wyciągnę plastik z żarówka to tych blaszek w środku nie ma i cała ta oprawka w środku lata :/
  13. A co powiecie o 205/55R16 Nokian WETPROOF ? Muszę kupic 4 opony na lato i te mi wpadły w oko. Caly czas kupuje nokiany i jedynie zawiodłem się raz jak kupiłem 2 ze 3 lata temu i już prawie bieżnik jest na znaczniku, a 8 letnie starsze nokiany jeszcze mogłby jeżdzić gdyby nie to że są stare
  14. Już kupiłem i przy weekendzie będę zakładał
  15. Panowie czy znacie numer tego węża co od turba idzie ? Ten co na zdjeciu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.