Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym wątku możecie wyrażać opinie na temat letnich opon jakie użytkujecie lub polecacie :hi:

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A skąd Ty taki rozmiar wytrzasnąłeś ??Bo do A4 to nie za bardzo taki zamiennik.W tym rozmiarze ceny zaczynają się od 320zł

Opublikowano
  • Autor
A skąd Ty taki rozmiar wytrzasnąłeś ??Bo do A4 to nie za bardzo taki zamiennik.W tym rozmiarze ceny zaczynają się od 320zł

sie nie znam... ale na allegro i na podobnych stronach znalazlem opony w takim rozmiarze

Opublikowano
A skąd Ty taki rozmiar wytrzasnąłeś ??Bo do A4 to nie za bardzo taki zamiennik.W tym rozmiarze ceny zaczynają się od 320zł

sie nie znam... ale na allegro i na podobnych stronach znalazlem opony w takim rozmiarze

Czyli szukasz opon w rozmiarze 16" ?? Jak tak to zaraz napisze Ci wszystkie zamienniki fabrycznego rozmiaru :)

Opublikowano
  • Autor
Czyli szukasz opon w rozmiarze 16" ?? Jak tak to zaraz napisze Ci wszystkie zamienniki fabrycznego rozmiaru :)

tak w rozmiarze 16"

Opublikowano

Nigdy Audi nie montowało takiego rozmiaru w A4

Opublikowano
  • Autor
Nigdy Audi nie montowało takiego rozmiaru w A4

nie mam pojecia czy montowalo czy nie... ale opony napewno takie są i po mojemu spasują pod B5, wiec dlaczego nie??

Opublikowano
Czyli szukasz opon w rozmiarze 16" ?? Jak tak to zaraz napisze Ci wszystkie zamienniki fabrycznego rozmiaru :)

tak w rozmiarze 16"

185/60R16

195/60R16

205/55R16

215/55R16

225/50R16

235/50R16

245/45R16

Najbardziej popularne są 205/55/16 :biggrin:

Opublikowano

205/55 R16 T dla 1,6 to maks co wypuszczala fabryka. Oczywiście i tak zalożysz to na co Cię stać - tylko, że 300/szt - szału nie robi w wyborze

[ Dodano: 14-02-2007, 21:43 ]

a poza tym dla 16 '' idzie felga 7Jx16 czyli 7 cali szerokosci obręczy miedzy obrzeżami co przy oponie 195 moze dać ????? w skutkach na drodze

Opublikowano
  • Autor

185/60R16

195/60R16

205/55R16

215/55R16

225/50R16

235/50R16

245/45R16

Najbardziej popularne są 205/55/16 :biggrin:

Dziekuje za informacje :biggrin:

Obecnie mam 195/65R15 i jak zaloze 195/60R16 to wedlog tego przelicznika http://www.miata.net/garage/tirecalc.html wyjdzie na to samo czyli wielkosc kola sie nie zmieni, natomiast jakbym zalozyl profil 55 kolo optycznie byloby nieco mniejsze (czyli jak sadze cale auto nizsze). Co polecasz profil 55 czy 60 taki jak producent sugerowal?? Hugo a co powiesz na to zeby do przodu dac 195 a do tylu 205??

Opublikowano

Jak sie nie zmieni, skoro dasz opone o cal wiekszą? Powodzenia

i daj znać jak sie na łyżwach jeździ w lecie. A przyczepność na suchym hmmmm

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
205/55 R16 T dla 1,6 to maks co wypuszczala fabryka. Oczywiście i tak zalożysz to na co Cię stać - tylko, że 300/szt - szału nie robi w wyborze

ehh nie mam jakichs wymagan co do ksztaltu bieznika czy cos w tym stylu, poprostu zalezy mi na bezpieczenstwie zeby sie dobrze trzymala. Mialem doswiadczenie z oponami Michelin ktore mialem w golfie II ... piszczą niesamowicie i szybko sie scierają choc naprawde jezdze spokojnie, natomiast w fordzie escorcie mialem Passio (na takich kupilem) te opony to śmierc albo conajmniej karta stalego klienta u blacharza. Trochę mokrego i przy naglym hamowaniu lub ostrzejszym zakrecie auto leci jak na lodzie, i rowniez strasznie piszczą

Opublikowano
Obecnie mam 195/65R15 i jak zaloze 195/60R16 to wedlog tego przelicznika http://www.miata.net/garage/tirecalc.html wyjdzie na to samo czyli wielkosc kola sie nie zmieni, natomiast jakbym zalozyl profil 55 kolo optycznie byloby nieco mniejsze (czyli jak sadze cale auto nizsze). Co polecasz profil 55 czy 60 taki jak producent sugerowal?? Hugo a co powiesz na to zeby do przodu dac 195 a do tylu 205??

Hugo

http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=195/65R15&tolerancja=2%&imageField.x=49&imageField.y=9

Opublikowano
  • Autor

195/60R16 jestem jak najbardziej za :biggrin:

to nawet lepiej dla zawieszenia i felgi na polskich dziurach.

Hugo wielkie dzieki za pomoc i rozwianie wątpliwości :wink:

A odnośnie opon to co sugerujesz ??

Opublikowano

zakładaj tak jak Hugo, pisal ..205/55/16 bo te 195 to troszke za wąskie jak na lato... a zresztą popytaj czy ktos ma takie i się przejedź

Opublikowano

tak wogole to kolego powinienes miec na klapce wlewu paliwa rozmiary opon dla twojej niuni

Opublikowano

Najlepszym wyborem bedzie 205/55 R16 :wink:

Opublikowano

205/55/ R16 Dawaj. Po zimie teraz letnie muszę kupić + fele więc też już mam ból głowy. Co i jak to narazie sam nie wiem.

Opublikowano
  • Autor

tez tak zrobie wezme 205

tylko doradzcie prosze jakie opony kupic aby spelnialy to co opisalem w 1 poscie

Opublikowano

Z tych tańszych jak już to bym brał jedynie Kleber Dynaxer HP2. Ja tam wole dołożyć trochę i kupić coś ze średniej półki, może Continental P Contact 2, może inne zależy od ceny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.