Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zamówiłem DUNLOP SP SPORT MAXX 225/45 R17 ZR ;) Jutro powinny przyjść to odrazu zmieniam z zimówek na letnie, bo temperatury są dość wysokie ;)

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja zamówiłem DUNLOP SP SPORT MAXX 225/45 R17 ZR

gdzie ? te za 432 zeta ?

Opublikowano

hmmm z tego co widze nigdzie taniej niż 500 zł nieda rady ich kupic

Opublikowano
Ja zamówiłem DUNLOP SP SPORT MAXX 225/45 R17 ZR

gdzie ? te za 432 zeta ?

W hurtowni opon w mojej miejscowości. 540zł/szt. Dzisiaj jade zakładać.

Zastanawiam się jeszcze czy zakładać już na samochód czy poczekać, bo temperatury coś spadły, kolejne dni też nie zapowiadają się obiecująco :confused: i chodzą słuchy, że zima jeszcze do nas zawita.

Opublikowano

no ja zamowilem Dunlop SP Sport 01. ZObaczymy jak sie bedzie jezdzilo :)

Opublikowano
no ja zamowilem Dunlop SP Sport 01. ZObaczymy jak sie bedzie jezdzilo :)

No to potestujemy :) Ja właśnie dzisiaj dostałem.Myślałem , że jakieś stare będą bo taka dobra cena , ale nie.Data produkcji 0707 :biggrin:

Opublikowano
Data produkcji 0707

Jeszcze cieple, :wink: z moich obliczeń wynika , że ok 21 luty 2007.

Opublikowano

Ja dzisiaj dostałem swoje 205 Dunlopa 9000 z promocji i produkacja z maja 2006r. - tak jak przypuszczalem :biggrin:

Opublikowano

To ja i swoje dwa zdania dopisze.

Wszyscy piszecie o nówkach, oczywiście tez się zastanawiałem i czytałem jakie kupic i jakie najlepsze. Z tego co się dowiedzialem lepsze opony to juz powyżesz 400zl za sztukę.

jak dla mnie to troche sporo, ale juz nie moglem wytrzymać tego huki Pirelli 6000.

Pewnie mnie źle ocenicie ale kupiłem używane Micheliny 205/55/16, rok produkcji 2004, bieżnika jest około 6mm.

Po wyważeniu załozyli mi do samochodu i jazda próbna.

Normalnie szok pomiędzy Pirelli, teraz mam cichutko i są miekkie, auto super się trzyma i nie sciaga. Zobaczę jak bedzie po deszczu

taki bieżnik:

http://www.opony24h.pl/?page=shop/flypage&product_id=90847&category_id=8e81cb91fc96ce38c1c4b65dc8a51776&

Opublikowano

Zakładaliście już letnie opony ? Ja założyłem i odrazu śnieg zapowiedzieli w pogodzie.

Opublikowano
Zakładaliście już letnie opony ? Ja założyłem i odrazu śnieg zapowiedzieli w pogodzie.

Ja wczoraj założyłem

Opublikowano

ja własnei dizś zamówiłem GOODYEAR EAGLE F1 GSD3 205/55R16 bo tych co chciałem czyli Yokohama AVS Sport V102 (importer niema na stanie :cry: ) w środe dostane i odrazu zakładam ciepełko jest :D

[ Dodano: 16-03-2007, 20:03 ]

weekendzik ma być zimny ale potym ciepełko :D

[ Dodano: 16-03-2007, 20:07 ]

a mia ktoś z was wewnętrzne wentyle w alu założone bo ja mam zamiar założyć :D

Opublikowano

Moje fele ma poczta wiec... ;) narazie nici. Bardzo dobre nowe gumy kupisz już za 300zł, trzeba tylko poszukać.

Opublikowano

no za 360 zł można kupic nówki GOODYEAR EAGLE F1 GSD3 205/55R16

Opublikowano

Ja zrobiłem małą trase na moich nowych Dunlopach sp sport maxx :biggrin: i mam banana :smile: POLECAM

Opublikowano

mam zalozone nowe DUNLOPY SP SPORT MAXX 205/55/16 od 3 dni - rewelacja. Czuje sie jakbym jechal tramwajem, jak po szynach;-).

Pozdro.

Opublikowano

no to super moje własnie idą przesyłką tak jak opony :cool: jak będą na miejscu wizyta u wulkanizatora i śmigać sie bedzie :a4fan:

Opublikowano
no to super moje własnie idą przesyłką tak jak opony :cool: jak będą na miejscu wizyta u wulkanizatora i śmigać sie bedzie :a4fan:

jakie oponki wziales?;-)

Opublikowano

Goodyear Eagle F1 GSD3 205/55 R16 bo Yokohama AVS Sport V102 205/55R16 niemożna do końca kwietnai dostać z indexem W :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.