Treść opublikowana przez fierywolf
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No i pech 16 mnie nie będzie będe w pracy gnił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no zobaczymy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no fakt to trzeba sie towarzystwo zgadać wkońcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jak jutro to niech ktoś zadecyduje gdzie i o której :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no panowie to decyzja sobota cyz niedziela
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to kiedy panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
KingCross albo Plaza w weekendy zapchane na maxa tam zaparkować to sukces a codopiero na więcej aut znaleść miejsca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym chętnie wpadł anie niestety w pracy będe gnił ostatnio jestem zawalony robotą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmm jak mi si euda wolne załatwić to bede bo faktycznie bardzo cicho sie zrobiło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to panowie druga tura Paintball zostawiam tu info też http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15128.0.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
maximuspl zapraszamy na spoty ostatnio troszke si euspokoiły bo wakacje ja też mam Vaga że niema problemu
-
[B6 2.5 TDI] Zawór recyrkulacji spalin
kolego ten zaworek zwie sie N18 a ja bym sprawdził czy czasem ci sie kabelek nei rozłaczył
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
[B5 AEB] Opadające sprzęgło
hmmm kolego nie ten dział tu sie przedstawia zerki tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=4.0 alebo opcja szukanie i wpisz co cie interesuje a tak pozatym to witam kolege
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmmm polecam zeknać na www.audi-wlkp.pl i zadać temat kolego i zapraszam [br]Dopisany: 22 Maj 2007, 16:02 _________________________________________________ja własnei robie przymiarki do zakupy Vag-a
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polecam napisać na prv do pet3r i nie powinno być problemu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja jestem nawet za spotem w ten weekend[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 22:40 _________________________________________________W najbliższą niedzielę - 20 maja - spotykamy się o godzinie 17.00 na parkingu przed stadionem Lecha. Zapraszamy wszystkich serdecznie:)[/b]
-
Przepływomierz do a4 2,5TDI
Kolego jak niechcesz ASO odwiedizć jest jeszcze opcja http://sklep.intercars.com.pl/ PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA i szukaj tego w Silnik +Zaopatrzenie/przygotowanie paliwa +Układ wtrysku oleju napędowego +Przepływomierz masowy/ilościowy ale to opcja osobiście polecam orginał
-
Jaki zalać olej Mobil 1 do Tdi-ka z 210tyś km
no ja śmigam na Mobil 1 5W50 i jestem bardzo zadowolony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no cóz ja bardzo chętnie ale dziś i jutro niedam rady
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege
-
[B5 2.5Tdi Quattro 150KM] warto nie warto ?
ja mam A4 Avanta(B5) 2,5 TDI z 2001 roku i wszystko jest oki