Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fierywolf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fierywolf

  1. No i pech 16 mnie nie będzie będe w pracy gnił
  2. no zobaczymy
  3. no fakt to trzeba sie towarzystwo zgadać wkońcu
  4. no jak jutro to niech ktoś zadecyduje gdzie i o której :gwizdanie:
  5. no panowie to decyzja sobota cyz niedziela
  6. no to kiedy panowie
  7. KingCross albo Plaza w weekendy zapchane na maxa tam zaparkować to sukces a codopiero na więcej aut znaleść miejsca
  8. ja bym chętnie wpadł anie niestety w pracy będe gnił ostatnio jestem zawalony robotą
  9. hmm jak mi si euda wolne załatwić to bede bo faktycznie bardzo cicho sie zrobiło
  10. no to panowie druga tura Paintball zostawiam tu info też http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15128.0.html
  11. maximuspl zapraszamy na spoty ostatnio troszke si euspokoiły bo wakacje ja też mam Vaga że niema problemu
  12. kolego ten zaworek zwie sie N18 a ja bym sprawdził czy czasem ci sie kabelek nei rozłaczył
  13. witam kolege
  14. witam kolege
  15. witam na forum
  16. hmmm kolego nie ten dział tu sie przedstawia zerki tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=4.0 alebo opcja szukanie i wpisz co cie interesuje a tak pozatym to witam kolege
  17. hmmm polecam zeknać na www.audi-wlkp.pl i zadać temat kolego i zapraszam [br]Dopisany: 22 Maj 2007, 16:02 _________________________________________________ja własnei robie przymiarki do zakupy Vag-a
  18. polecam napisać na prv do pet3r i nie powinno być problemu
  19. Witam kolege
  20. no ja jestem nawet za spotem w ten weekend[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 22:40 _________________________________________________W najbliższą niedzielę - 20 maja - spotykamy się o godzinie 17.00 na parkingu przed stadionem Lecha. Zapraszamy wszystkich serdecznie:)[/b]
  21. Kolego jak niechcesz ASO odwiedizć jest jeszcze opcja http://sklep.intercars.com.pl/ PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA i szukaj tego w Silnik +Zaopatrzenie/przygotowanie paliwa +Układ wtrysku oleju napędowego +Przepływomierz masowy/ilościowy ale to opcja osobiście polecam orginał
  22. no ja śmigam na Mobil 1 5W50 i jestem bardzo zadowolony
  23. no cóz ja bardzo chętnie ale dziś i jutro niedam rady
  24. witam kolege
  25. ja mam A4 Avanta(B5) 2,5 TDI z 2001 roku i wszystko jest oki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.