Treść opublikowana przez fierywolf
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Polecane opony letnie
to witam w klubie super oponki
-
Polecane opony letnie
Brynia, a jakie masz oponki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Polecane opony letnie
tak jak Hugo, mówi ja mam Goodyear Eagle F1 GSD3 i wszyscy piszą zę szybko znikają ale jak sie na nich Smiga
-
Gdzie zamontować gaśnice?
nie tylko u ciebie
-
Polecane opony letnie
Dunlop SP Sport Maxx to raczej polecane są
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege
-
Gdzie zamontować gaśnice?
Powiem tak policjant wam sie nie doczepi gdzie macie jeśli: 1. macie wogóle ( a gaśnica powina być łatwo dostepna) 2. legalizacja no ta głupia naklejka 3. czy wogóle ktoś umie użyć poprawnei gaśnice bo to nie jest tak łatwo jak wszyscy myślą ( mówie z praktyki)
-
katalizator
niema za co Katalizatory to dosć ciekawa tematyka ( panuje w polsce mafia katalizatorów)
-
katalizator
a tu coś ciekawego dla ciebie waski, http://www.tuningbaja.pl/?p=/1/4
-
katalizator
jeśli usuniesz katalizatro to nawet bedzie mniej palił Katalizator troszke dławi wydech
-
NOWE subaru brzydkie jak nigdy
to stare było lepsze ale no cóż jako auto na rardy po szutrach bym tym chętnie pośmigał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
o widze Gorzów ma jednego forowicza więcej
-
[A4 B5 1,9 TDI] Mój holenderski nabytek :)
Śliczna Audiczka Gorąco pozdrawiam sąsiedni powiacik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ostatnio sie bardzo rodzinna atmosfera robi i dorze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam no czarny to jest to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lmatys, a mi zawsze doba jest za mała :smile:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale myśle że nadrobisz
-
[A4 B6]xenony?
no fakt ja sie ciesze ze mam orginalnie i mi to starcza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no kawka z milym towarzystwie to jest to szkoda że cie niebyło
-
[A4 B6]xenony?
bez stabilizacji i spryskiwaczy to Xeony lub BiXeony są udręką dla innych kierowców jak sie komuś kiedys dostało to wie o czym mówie. Więc jeśli juz montwać to jest to masa zmian niestety ja miałem to szczęście ze miałem orginalnie ząłożone.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege