Treść opublikowana przez fierywolf
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
hehe ztymi zabezpieczeniami to sa numery jak widziałem jak sie kiedyś złodziej dobierał do felg to zestaw rózno rakich kluczy chyba miał bo taka skrzyneczke miał i kręcił róznymi narmalnei kabaret
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no widze profesionalny konkurs sie szykuje
-
Polecane opony letnie
no za 360 zł można kupic nówki GOODYEAR EAGLE F1 GSD3 205/55R16
-
Polecane opony letnie
ja własnei dizś zamówiłem GOODYEAR EAGLE F1 GSD3 205/55R16 bo tych co chciałem czyli Yokohama AVS Sport V102 (importer niema na stanie ) w środe dostane i odrazu zakładam ciepełko jest [ Dodano: 16-03-2007, 20:03 ] weekendzik ma być zimny ale potym ciepełko [ Dodano: 16-03-2007, 20:07 ] a mia ktoś z was wewnętrzne wentyle w alu założone bo ja mam zamiar założyć
-
Indeks opony a auto i ubezpieczyciel?!?
kto zimą po naszych drogach śmiga z takimi prędkościami co latem tym bardzioej ze nasze służby drogowe są zawsze zaskoczone zimą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widze Kamikadze jest tu ja będe w następnym tygodniu bankowo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Age ma racje to ich stałe miejsce
-
Polecane opony letnie
hmmm z tego co widze nigdzie taniej niż 500 zł nieda rady ich kupic
-
jakie cisnienie w oponach
hihi woda ognista :smile:
-
Polecane opony letnie
No wydaja sie spoko edekxp, ja aktualnie poluje na http://opony.pl/opony.asp?idb=1533&rozmiar=135 na tej stronie te opony co dałeś linka też so i nawet hehe o 4 zeta taniej http://opony.pl/opony.asp?idb=1848&rozmiar=135
-
Azot w oponach
Yelo, fakt ciekwy post jest wiem bo już czytałem
-
ET do [B5 1.9TDI]
ja mam w swojej ET45 i jest oki
-
jakie cisnienie w oponach
Hehe musze z moim chemikiem sie skontaktować ze mi kicz wciskał na zajeciach ale bardzo dobry POST [ Dodano: 13-03-2007, 12:22 ] no to cały temat załatwiony z Azotem "Biorac pod uwage ze powietrze to 78% azotu byloby to dziwne :-) Wieksze roznice moze chyba spowodowac napompowanie opon w upalny parny dzien :-) Wyjasnienie tego kiedys padlo: w Formule 1 tlen z powietrza w oponie reaguje z guma, czyli go ubywa, co powoduje zmiane cisnienia a przez to gorsze czasy. Dostawcy butli z azotem zapomnieli jednak dodac ze przecietny kierowca nie osiaga temperatury opon rzedu 100 st C, a ewentualny spadek cisnienia nie ma wiekszego wplywu na jazde :-) " [ Dodano: 13-03-2007, 20:50 ] http://www.opony.v10.pl/encyklopedia/30,ciśnienie;klucz;do;bezpiecznej;i;dlugiej;eksploatacji;opon.html Polecam poczytać
-
jakie cisnienie w oponach
hmmm musiał bym popatrzeć gdzie mam zadanai to bym ci pokazał ciekawe bardzo jest
-
jakie cisnienie w oponach
no tak ale masz 21 % tlenu i inne gazy i to robi cały bałagan poza tym stal nie rdzewieje prawda, do tego guma sie nei starzeje bo azot nie mam na nia wpływu brak oleju w powietrzy jak jest w przypadku powietrza popmowanego kompresorem. Miałem chemie na dobrym poziomie na studiach i gościu miał główke na swoim miejscu.
-
jakie cisnienie w oponach
niekoniecznie. jesli masz napompowane azotem to nie trzeba Prawda Azocik super sprawa czy latem czy zimą jest gazem obojętnym i nie zmienia prawi e swojej objętości więć czy upał czy chłodniej ciśneieni jeswt to samo A co do sprawdzania ciśnienia powino sie to robić gdy samochód stoi bynajmniej 30 minutek w spoczynku w każdym razie jak byłem na studiach to miałem takie głupie zadanai z obliczania wzrastania ciśneienia podczas ruchu koła [ Dodano: 13-03-2007, 10:59 ] Do wyścigów na kropelce do normalnej opony (profil 60-65) walą po 6-6.5 atm i wytrzymuje... Tylko po wyścigu opona do wyrzucenia, bo środek dość konkretnie zużyty. Ciśnienie zależy od opony, różne przy tym samym rozmiarze mogą mieć zalecane nieco inne ciśnienie (ale nie będą to różnice rzędu 0.5 atm, raczej 0.1-0.2), więc najlepiej się zorientować w danych opony (wcześniej warto sprawdzić obciążenie każdej z osi). wytzrymuje bo każda opona musi wytrzymać iluś ktotne ciśnienie takei wymogi są stawiane producenta czyli marginest bezpieczeństwa ( po to są te wszystkie zbrojenia zwane wyżej Kortem )
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
7,5 to musze nieźle deptać
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Hehe no cóż ja mam silnicze AKN 2,5 TDI 150 KM bez wirusowania w A4 Avant tylko wersje bez Q i z manualną 6 biegową skrzynią to spanalnie jadąc tak 130 km/h 5,6-5,7 L na baczku 800 km robie po mieście to juz inna bajka trzeba gnać to powyzej 7 pije maleństwo
-
jakie cisnienie w oponach
no ja mam 205/55/R16 i mam 2,2
-
[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4
Śliczna A4
-
Zarowki ! Legalność dokładanych xenonów
Raczej podpisała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Age niestety mnie jeszcze nie będzie będe w pracy :frown: ale niedziela Sobota 24-25 może być autko dziś od lakiernika zabrałem skubaniec sie obija i nic nie zrobił
-
Zarowki ! Legalność dokładanych xenonów
No Xsenony super sprawy ja mam orginalenie założone ( czyli stabilizacja i spryskiwacze ) bardzo płyno żerne ale za to efekcik świateł super A co do uregulowań prawnych z tego co wiem policja nie sprawdza ale dla bezpieczeństwa swojego i kierowców polecam założyć stabilizacje i spryskiwacze bez tego oślepiasz kierowce z naprzeciwka.
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
No umnie jeden chłopak ma super auto tylko to co jest umnie w miejscowości białe nie pasuje do tego auta :/ ale autko piekło
-
ultradzwiękowy odstraszacz zwierząt
Co do gwizdków to ja osobisci eniemam ale ojciec ma w służbowym aucie i niema problemu