-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No i pech 16 mnie nie będzie będe w pracy gnił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no zobaczymy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no fakt to trzeba sie towarzystwo zgadać wkońcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jak jutro to niech ktoś zadecyduje gdzie i o której :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no panowie to decyzja sobota cyz niedziela
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to kiedy panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
KingCross albo Plaza w weekendy zapchane na maxa tam zaparkować to sukces a codopiero na więcej aut znaleść miejsca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym chętnie wpadł anie niestety w pracy będe gnił ostatnio jestem zawalony robotą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmm jak mi si euda wolne załatwić to bede bo faktycznie bardzo cicho sie zrobiło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to panowie druga tura Paintball zostawiam tu info też http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15128.0.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
maximuspl zapraszamy na spoty ostatnio troszke si euspokoiły bo wakacje ja też mam Vaga że niema problemu
-
[B6 2.5 TDI] Zawór recyrkulacji spalin
kolego ten zaworek zwie sie N18 a ja bym sprawdził czy czasem ci sie kabelek nei rozłaczył
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
fierywolf
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta