Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fierywolf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fierywolf

  1. A co do ubezpieczalni to moge ci powiedzieć fakt bo mnie pouczał gościu od Ubezpieczeń że indeksy i stan opon brane są pod uwage przy AC a co do policjantów jak narzie tępi są bo niesprawdzaja chyba ze będą dziury szukać w całości.
  2. Ja właśnei rozpatruje zakupik http://opony.pl/opony.asp?idb=1533&rozmiar=135 słyszałem o nich wiele dobrego
  3. A ja ci polecam obejrzeć wziaść do Wulkanizatora i dopiero kupić często opony używki są wadliwe Kort jest uszkodzony więc różnie z tym bywa ja sie rozgląda własnei za nówkami i chyba kupie http://opony.pl/opony.asp?idb=1533&rozmiar=135 słyszałem o nich wiele dobrego [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 11-03-2007, 09:13 ] mamy oddzielny temat o nowych !
  4. Jak tylk będe mógł to niema sprawy aktualnie z lakiernikiem walcze bo lakier troszpe pocierpiał przez niemieckiego właściciela. Jak będzie następny spocik to będe starał sie zjawić. A co do koloru czarny to jest to
  5. tak Squelch czyli blokada szumów zmniejsza zasięg ale te szumy to inni użytkownicy daleko których łapiesz na antenie :arrowr: MOżesz podjechać też do jakiegoś serwisu zeby ci sprawdzili czy wszystko jest oki czasem sie luty rozlutowóją to mozę być też i ta przyczyna
  6. no też dobre rozwiązanie mi chodziło zeby było mozna szybko do innego autka założyć bez większych problemów a co do szumów kolego to trzeba podregulować pokretłem.
  7. No to ja mam dla ciebei propozycje wszyscy tu radia na stałe zakładają a ja ci powiem ze mam CB ręczne z możliwością podłączenia zewnętrznej anteny i podłączeni pod gniazdko zapalniczki ( specjalna przejściówka) super sprawa zero wiercenei i szybko można zdemontować. http://www.alan.pl/produkt_szczegoly.php?prod=26 Mam ładnie na pułeczce obok lewarka zmiany biegów położony pasuje jak stworzone do tego Antenka na magnesik z gumą i niema rysowanie lakieru Warto rozpatrzeć taką możliwość nic nie trzeba kombinować wiercić więć możesz rozpatrzyć taką możliwość. jak by co to klikni na moje GG A własnie homologacja jak kupiłeś nowe radio w sklepie to napewno masz ( kwestia cenny taniej to czasem niema. HIHI a co do Anten ja mam CB line i przy 215 km/h śie trzyma niema problemu
  8. Podłącze sie do tematu Ja mam CB a dokładnei Alana 42 Multi niebyło trzeba wiercić nic w aucie wystarczy wolne gniazdko zapalniczki jest specjalna przejściówka na antenke i pod gniazdko zapalniczki. Antenke mam CB Line na magnesik. Polecam zero problemu z zamontowaniem a działa i to jeszcze jak. a co do homologacji zakup w sklepie i jest homologacja a Policjanci mogą sobei postać i suszyć innych Podstawą działania jest dobra antena, co do radia jeśli jesteś fanem CB to mozęsz szaleć z President masa funkcji których i tak nie wykorzystasz Różńe opinie już słyszałem ale wszyscy co zemną pojeździli mówią że super sprawa radio można szybko wymontować z samochodu bez żadnych śladów [ Komentarz dodany przez: rob: 09-03-2007, 20:08 ] zapraszam do NEWBIE i zapoznania się z REGULAMINEM forum
  9. i to był bardzo dobry pomysł z tym komunikatem moja Audiczka idzie aktualnie do lakiernika ALe jak będzie następny to sie pisze
  10. Kolego moge ci powiedzieć tak co jest regenerowane to jest poprostu nie do końca takie jakie powinno być taka moja opinia ( miałem troszke zajecia z materioałoznastwa więc moge ci powiedzięć ze nice dobrego to nie jest)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.