Treść opublikowana przez fierywolf
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no spocik był super
-
[A6 AKN] Rozrząd
oo kolego ja zapłaciłem 900 pare zł za rozrzą w moim AKN paski rolki ale mam znajomego mechanika paski mam GATES a rolki akurat nie pamiętam wpadni dziś o 17 pod stadion lecha będzie stała cała ekipa to sie dowiesz kto jakie ma
-
205/55 R16 na kołach - czy zapasem może być 195/65 R15?
z tego co wiem to tak zwane dojazdowe opony można używać do 80 km, jak to sie mam do Quattro to niewiem a co do 195 to 205/55/R16 jest jego zamienikiem czyli wielkość opony sie neizwiększa więc oki tylko szerokość jest większa. Choć niepolecam długo jeździć na zapasie. Ja mam zapas i wszystkie oponki takie same
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Age widze dziś rany ptaszek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Age jak byśmy mogli :eek:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale za to grillowanie bedzie Age jutro :biggrin:
-
czy ma ktos VAG'a w Poznaniu??
spoko nic sie niestało
-
czy ma ktos VAG'a w Poznaniu??
aha spot ma być o 17
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prawda ma być super
-
czy ma ktos VAG'a w Poznaniu??
ooo artur28, bywasz na spotach moze pogadamy w niedziele jak będziesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ma być ciepełko i grill
-
Polecane opony letnie
fakt
-
Polecane opony letnie
spedyt, podałem tu koledze stronke gdzie jest jeden
-
Polecane opony letnie
http://opony.pl/zamienniki.asp tu na stronie masz możliwosć sprawdzenia zamieników opon Polecam zerknąć
-
Polecane opony letnie
Śmigałem na Dunlopkach w tamtym roku bardzo dobre oponki Polecam [ Dodano: 22-03-2007, 23:44 ] zerkni na BFGoodrich Profiler 2 podobno bardzo dobre oponki
-
Znaki świetlne
ja daje a pozatym polecam CB oszczędnosć czau, kaski i punkcików
-
Polecane opony letnie
bezpieczny to jest wariat za gumowymi ścianami zawsze możesz na świra trafić
-
Polecane opony letnie
oponki amorki i hamulce to coś na cyzm nie warto oszczędzać
-
Polecane opony letnie
moje Goodyear Eagle F1 GSD3 205/55 R16 kleją sie do drogi narmalnie tylko śnieg spadł i kiszka troszke od soboty ciepełko ma być panowie
-
jakie cisnienie w oponach
Hauzer, ja mam 2,2 bara a na klapce mam 2,3 niby na wszystkich kołach ale żę obciążenie standardowe jest na 3 osoby a ja najczęściej sam śmigam jest spoko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no od soboty ma być ocieplenie dzis korki na drogach były masakryczne [ Dodano: 23-03-2007, 18:49 ] popadało śnieg znikł teraz tylko słonczko jest nam potrzebne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widziałem właśnie a ja przed chwilką skończyłem papierki przez tą pogode mialem pracy że aż mam dosc na dziś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jak dziś lmatys, bo ja mam mase pracy pogoda pokazuje co potrafi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
papryk, uważaj na ostrzeżenia
-
Azot w oponach
ja powiem tak mam azocik w letnich i zimówkach i sobie chwale