Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fierywolf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fierywolf

  1. zmienić hmm z tego co wiem kata niezmienisz mozna by lampy zmienić ale to jest koszt
  2. witam kolege
  3. no szukałem paru rzeczy o moim autku i tak tu trafiłem wyszukiwarka
  4. jak narazie to będe w tych dniach w pracy ale sprubuje coś wykombinować żebym mial wolne [ Dodano: 26-04-2007, 10:29 ] No to Audi maniacy 29.04.2007 spocik jeszcze postaremu trzeba nową propozycje przedyskutować [ Dodano: 28-04-2007, 20:16 ] no to jak z jutrzejszą niedizelą
  5. pet3r, jak będziesz miała jakiś termin to daj znać bo ja będe musiał jakos kombinować żeby mi pasowało a jestem chętny
  6. fierywolf odpowiedział(a) na waski temat w Nadwozie i Wnętrze
    za kata można stumienice wtsawić :biggrin:
  7. no no mała kontrolowana wojna tylko kwesia terminu
  8. michua4, masz racej zawsze super atmosfera
  9. Ogi, śliczny Avancik
  10. a witam na forum
  11. a4avant, bardzo dobrze myślisz 1. jeśli jedizesz na trasie to niestety turbina musi zejść z obrotów - czyli musisz troszke poczekać 2. ja swojego gasze po chwili zawsze dopiero - wszystko zalezy jeszcze jakie trasy robie no i czy dusisz na trasie Ale ogólnie polecam odczekać troszke a co przejazdu to niech sobie klekocze spokojnie no chyba ze planujsze dłuższe posiedzenei (30 min)
  12. no a mnie niebędzie w pracy będe gnił :/ ale lipa [ Dodano: 14-04-2007, 08:27 ] cześć age, :biggrin: [ Dodano: 15-04-2007, 21:44 ] no i jak było fajnie :biggrin:
  13. rex, tak jak tu basen,napisał organizujemy sie
  14. zobacyzmy co sie da zrobić
  15. coś sie wymyśli pet3r,
  16. podłącze sie do tematu a co znawcy powiedzą o RUVILLE
  17. i mają racje bo 1kg proszku i tak nie starczy jak sie zapali
  18. fierywolf odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6
    no czerwony by był jeszcze do przyjecia
  19. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=113384#113384 zerkni tutaj kolego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.