Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waski

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ja jezdzilem ze zgrzytajaca trujka 5 miesiecy i nic sie nie działo
  2. dzieki gienio [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 10:29 _________________________________________________dzwonilem tam i jest za 850 pytalem goscia o numer skrzyni powiedzial ze do tego modelu jest kilka i nie ma to znaczenia wazna jest moc silnika
  3. hej ja kupilem niunie w listopadzie i miala na liczniku 20300
  4. dzieki to szukam uzywek
  5. mam walniete dwa synchronizatory i jakos czesc na piatym biegu robi mi to kumpel dowiedzial sie ze czesci idzie kupic tylko w serwisie koszt za synchro....350 i 700 za ta czesc z 5 biegu nie wiem czy naprawiac czy kupic uzywana a nie wiadomo co sie kupi pomocy podobno nie ma zamiennikow moze ktos wie gdzie kupic czesci taniej uzupelnij profil
  6. witam klubowiczow pomykam niunia z 95r 1.9 tdi aktualnie jest u mechanika robie skrzynie :cry:ale i tak bym jej nie zamienil
  7. cze szkoda ze wczesniej nie zajzalem to bym wpadl wczoraj
  8. waski odpowiedział(a) na waski temat w Nadwozie i Wnętrze
    no i pozbylem sie kata
  9. waski odpowiedział(a) na waski temat w Nadwozie i Wnętrze
    dzieki za odpowiedzi
  10. mialem to samo rozciekla sie dalem do regeneracji wyszlo 900zl ale mam spokuj i mam pul roku gwarancje tylko trzeba troche poczekac az zrobia
  11. waski opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    witam mam problemik rozsypal mi sie katalizator nie wiem czy wymieniac czy rozpruc i wyrzucic bebechy czy ma to jakis wpływ na spalanie i prace silnika
  12. witam ja mam podobny problem tyle ze piątka mi nie wchodzi a przy trujce czasami cos lekko zgrzyta juz mnie to wkurza nie dawno mi padla przekladnia a tera cos z biegami
  13. witam tez mialem chwilowe problemy w mojej niuni z biegami pod mieszkiem jest jakis plastik poruszalem tym i dzialaja musze to rozebrac i zobaczyc co tam jest nie wchodzila 2 a puzniej byla tylko jedynka [ Dodano: 29-12-2006, 14:25 ] witam tez mialem taki problem mialem tylko jedynke pod mieszkiem jest jakis plastik albo cos poruszalem tym i chodzą bez zazutu musze to rozebrac i zobaczyc co tam jest
  14. witam w mojej okolicy najtaniej kosztuje po regeneracji 1170 trzeba jeszcze zaplacic 300 kaucji jak sie starej nie da naprawic to kaucja przepada waski juz jest naprawiona dalem moja do regeneracji 900 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.