-
[B5 1,9TDI] Zgrzytanie trzeciego biegu
ja jezdzilem ze zgrzytajaca trujka 5 miesiecy i nic sie nie działo
-
skrzynia biegow uzywana czy naprawiac
dzieki gienio [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 10:29 _________________________________________________dzwonilem tam i jest za 850 pytalem goscia o numer skrzyni powiedzial ze do tego modelu jest kilka i nie ma to znaczenia wazna jest moc silnika
-
220 tyś kilometrów czy to dużo???
hej ja kupilem niunie w listopadzie i miala na liczniku 20300
-
skrzynia biegow uzywana czy naprawiac
dzieki to szukam uzywek
-
skrzynia biegow uzywana czy naprawiac
mam walniete dwa synchronizatory i jakos czesc na piatym biegu robi mi to kumpel dowiedzial sie ze czesci idzie kupic tylko w serwisie koszt za synchro....350 i 700 za ta czesc z 5 biegu nie wiem czy naprawiac czy kupic uzywana a nie wiadomo co sie kupi pomocy podobno nie ma zamiennikow moze ktos wie gdzie kupic czesci taniej uzupelnij profil
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam klubowiczow pomykam niunia z 95r 1.9 tdi aktualnie jest u mechanika robie skrzynie :cry:ale i tak bym jej nie zamienil
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
cze szkoda ze wczesniej nie zajzalem to bym wpadl wczoraj
-
katalizator
no i pozbylem sie kata
-
katalizator
dzieki za odpowiedzi
-
[A4 B5 1,6 95r.]Problemy z ukladem kierowniczym.
mialem to samo rozciekla sie dalem do regeneracji wyszlo 900zl ale mam spokuj i mam pul roku gwarancje tylko trzeba troche poczekac az zrobia
-
katalizator
witam mam problemik rozsypal mi sie katalizator nie wiem czy wymieniac czy rozpruc i wyrzucic bebechy czy ma to jakis wpływ na spalanie i prace silnika
-
[B5 1.9 TDI, manual 5b] Problem z 5 biegiem, pad skrzyni
witam ja mam podobny problem tyle ze piątka mi nie wchodzi a przy trujce czasami cos lekko zgrzyta juz mnie to wkurza nie dawno mi padla przekladnia a tera cos z biegami
-
[b5 1.9 90KM] źle wchodzą biegi
witam tez mialem chwilowe problemy w mojej niuni z biegami pod mieszkiem jest jakis plastik poruszalem tym i dzialaja musze to rozebrac i zobaczyc co tam jest nie wchodzila 2 a puzniej byla tylko jedynka [ Dodano: 29-12-2006, 14:25 ] witam tez mialem taki problem mialem tylko jedynke pod mieszkiem jest jakis plastik albo cos poruszalem tym i chodzą bez zazutu musze to rozebrac i zobaczyc co tam jest
-
Regeneracja czy może kupno używanej przekładni kierowniczej?
witam w mojej okolicy najtaniej kosztuje po regeneracji 1170 trzeba jeszcze zaplacic 300 kaucji jak sie starej nie da naprawic to kaucja przepada waski juz jest naprawiona dalem moja do regeneracji 900 zł
waski
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta