Skocz do zawartości
IGNOROWANY

220 tyś kilometrów czy to dużo???


sisi1977

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem pare tygodni temu na liczniku ma prawie 220 tyś czy jest to dużo czy mało jak na 95 rok.

w sam raz :grin:

moze i duzo moze i malo .... zalezy jak ktos dbal o silnik ...

P.S skad masz pewnosc ze ma 220 tys ..... moze ma 320 tys .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód od niemca cholera wie ile on tam jezdził ale musiał duzo śmigać po autobanie bo na lekierze widac odpryski jakby małe kamyki uderzały i na lampach przednich i nawet na szybie z przodu albo facet pracował blisko stoczni gdzie piaskowali :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem pare tygodni temu na liczniku ma prawie 220 tyś czy jest to dużo czy mało jak na 95 rok.

z jednej strony to przynajmniej masz pewność, że ma nie mniej niż 220 kkm, bo jak by Ci cofnęli na średnią krajową 140 kkm to byś sie zastanawiał dlaczego musisz przy takim przebiegu wymienić np. sprzęgło, popychacze, tarcze i parę innych elementów (choć może masz to już wszystko wymienione - czego życzę)

Jak na benzynę 1.6 (bo chyba o to chodzi) to jest już trochę ale napewno ma przed sobą jeszcze dużo km musisz sie tylko liczyć z pewnymi wydatkami jeżeli chcesz spokojnie jeżdzić, chociaż niektórzy robią dopiero jak się zepsuje lub zaczyna hałasować. Duze znaczenie ma wcześniejsza ekspoatacja, okresowe przeglądy wymiany oleju i rodzaj ekspoatacji. Czsami jest lepiej jak autko ma większy przebieg ale w trasie niż ma być katowane przez 10 lat tylko w mieście,wiecznie na niedogrzanym silniku i rozruchach na zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dobry masz samochód jaki dobry dla samochodu był jego poprzedni właściciel.

To wszystko, jak oleju ci nie pije, nie ma wycieków, sprzęgło się nie ślizga i jeszcze jako tako się zbiera to bądź zadowolony i banana mniej na twarzy gdyż jesteś od teraz władcą pierścieni :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za wyczerpujace informacje.musze dodac ze wszysko w moim autku gra olej wymieniłem,filtry,zamierzam sie oczywiscie do razrządu.racja jest ze mozliwe ze jest to orginalny przebieg,bo raczej sprzegło nie było wymienianebo czyje jak sie konczy strasznie wysoko mi łapie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej sprzegło nie było wymienianebo czyje jak sie konczy strasznie wysoko mi łapie

Mi tak łapie od 50 tyś km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny przebieg w swojej niuńce (ciut niższy) i jest na 100 % oryginalny.

W moim wypadku auto jeżdziło tylko po Nieczech. Prawda jest taka, ze ja bym wolał auto z takim przebiegiem jeżdżone po autobanach niż samochód uzytkowany w Polsce z połowę mniejszym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny przebieg w swojej niuńce (ciut niższy) i jest na 100 % oryginalny.

W moim wypadku auto jeżdziło tylko po Nieczech. Prawda jest taka, ze ja bym wolał auto z takim przebiegiem jeżdżone po autobanach niż samochód uzytkowany w Polsce z połowę mniejszym...

święta prawda.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja kupilem autko jak mialo 214 tysiakow a teraz ma 220,(kupilem nie cale 3 mc temu,wymienilem tylko 1 wahacz,koncowki,sprezynki (pekla mi) zabieram sie za rozrzad ,na 100% przebieg nie krecony i jezdzil w traski duuuzo bo koles czesto jezdzil do szwecji,aha no i oponki wymienilem i z calym sercem stwierdzam jak poprzednicy,lepiej miec auto 220 tys po wiekszosci trasach(niemcy itp) niz 160 w polsce:) no i dla OOOO to nie duzy przebieg w koncu to nie fiat ;) niewie4m jak tam umnie sprzegielko bo mam tiptonic :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo auto jak Ty i przebieg 214 tys. ostatnio zrobiłem trase ok 1000 km i nic. Oleju nie ubyło, wszytko gra, tak więc mam nadzieję, że pojeżdzimy swoimu furkami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taki przebieg i jest wszystko OK., jak go kupowałem to nawet olej wyglądał jak nowy, w środku bardzo zadbany i po prostu widać było, że poprzedni właściciel dbał o niego, Nawet w książce serwisowej widać było, że z drobnymi rzeczami jechał do mechanika.

Jak na razie to tylko zawieszenie robiłem (polskie drogi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31
ja w swojej mam 450000 i śmiga

:shock: troche duzo jak na silnik 1.8T

z tego co widze to kolega @ilo ma silnik 1.6 :twisted:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 13-03-2007, 22:46 ]

z lutego juz też można odkopać posty, z sierpnia tylko znalazłeś ?

:evil:

[ Dodano: 06-04-2007, 23:49 ]

nie zauważyłem daty. zdarza się zwłaszcza jak się siedzi na kilku klimatach na raz. :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...