-
[ALL] Brak oleju w skrzyni-jakie objawy?
A jaki ten olej wlać?
-
[ALL B5] Problem z odpowietrzeniem baku
Ten czujnik jest po lewej stronie pod maską Z jednej strony jest otwór wlotowy z baku a z drugiej idą przewody do silnika.Wysle Ci parametry tego czujnika to go znajdziesz na allegro i zobaczysz jak wygląda.dopóki go nie miałem to jezdziłem na otwartym baku.pozdrawiam siema
-
Jakie klocki?
Pomóżcie dobrać klocki do mojej a4 95 1,8 benz.doradzcie jakie są najlepsze i w miarę o przystępnej cenie.Z góry dziekuję uzupełnij profil, ten temat był dwa razy poruszany - właśnie do silnika 1.8
-
[ALL B5] Problem z odpowietrzeniem baku
Sprawdz czujnik PAR spalin pod maską to on był u mnie wadliwy.jak chcesz wysle ci jego parametry kosztował mnie 100zł i samemu można go podłączyć!jak coś to daj znać wysle ci zdjęcie jak wygląda!!!pozdro!!! uzupełnij profil
-
[B5 1.8T] Dlugie krecenie przed odpaleniem
Cześć!U mnie pojawił się ten sam problem,jestem ciekaw czy to ta pompka prosze o odpowiedz
-
A4 rano nie odpala przy dużej wilgotności
Też pojawił mi sie ten problem mam taką samą a4 i nie wiem o co chodzi na początku nie może odpalić a później już kręci!!! Doszedłeś o co chodzi?
-
220 tyś kilometrów czy to dużo???
Też mam ten rocznik i z takim przebiegiem ok 220tyś. mam nadzieję,że jeszcze pojezdzimy
-
[ALL B5] Problem z odpowietrzeniem baku
W moim audi a4 jest taki problem że kurczy się zbiornik paliwa(wytwarza się ciśnienie) i doszedłem,że zepsuty jest przepływomierz przez który idą spaliny do silnika.Wymieniłem go ale po 1000km znowu nawalił.Wie ktoś dlaczego???
Marcin
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta