Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Brak oleju w skrzyni-jakie objawy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Powiedzcie mi drodzy koledzy po czy poznać,że nie ma oleju w skrzyni. Głośniej pracuje,biegi ciężej wchodzą? Jakie są objawy? Może ktoś już przerabiał temat więc proszę o odpowiedź. Z góry dzieki

Opublikowano

przede wszystkim to slychac. poza tym biegi juz nie wchodza tak plynnie. ale tu nie ma co gdzybac tylko trzeba to sprawdzic.

Opublikowano
  • Autor

przede wszystkim to slychac. poza tym biegi juz nie wchodza tak plynnie. ale tu nie ma co gdzybac tylko trzeba to sprawdzic.

Jasne,że trzeba sprawdzać. Ale ja chce tylko zapytać profilaktycznie,czym ten brak może się objawiać.Niektórzy mogą nawet nie wiedzieć,że maja zbyt mało oleju,albo brak go całkowicie.

Opublikowano

zaczyna glosniej pracowac lub ktorys bieg moze zaczac nie wchodzic

Opublikowano

u mnie ostatnio ciezej chodzi to wina braku oleju ? jak wlac ?

Opublikowano
Jakie są objawy?

Słychać!!!A i czasami przy jeździe wyskakuje "piona".

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2007, 19:28 _________________________________________________

u mnie ostatnio ciezej chodzi to wina braku oleju ? jak wlac ?

Nie wlać, tylko sprwadzić, czy jest! Korek wlewowy, imbus i naprzód. :cool:

Opublikowano

niestety słychać i to dość głośno ;( w poprzednim aucie tak zajechałem skrzynke bo jakiś "magik" mi powiedział że to już kończy sie łożysko oporowe bo wyło mi na puszczonym sprzęgle :wallbash: wtedy jeszcze nie wiedziałem że jak by było łożysko to by wyło odwrotnie i sobie stopniowo skrzynke zajeżdżałem :bicz:

Opublikowano

niestety słychać i to dość głośno ;( w poprzednim aucie tak zajechałem skrzynke bo jakiś "magik" mi powiedział że to już kończy sie łożysko oporowe bo wyło mi na puszczonym sprzęgle :wallbash: wtedy jeszcze nie wiedziałem że jak by było łożysko to by wyło odwrotnie i sobie stopniowo skrzynke zajeżdżałem :bicz:

zawsze wydawało mi sie, że jak siada łożysko oporowe, to właśnie słychać go na puszczonym sprzęgle a nie odwrotnie :mysli:

Opublikowano

niestety słychać i to dość głośno ;( w poprzednim aucie tak zajechałem skrzynke bo jakiś "magik" mi powiedział że to już kończy sie łożysko oporowe bo wyło mi na puszczonym sprzęgle :wallbash: wtedy jeszcze nie wiedziałem że jak by było łożysko to by wyło odwrotnie i sobie stopniowo skrzynke zajeżdżałem :bicz:

zawsze wydawało mi sie, że jak siada łożysko oporowe, to właśnie słychać go na puszczonym sprzęgle a nie odwrotnie :mysli:

kiedyś mnie też sie tak wydawało bo tak mi powiedziano ale okazało sie że jest zupełnie odwrotnie :polew:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

A jaki ten olej wlać? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.