-
Spoty Katowice i okolice
a na którym? bo nie wiem ile razy muszę przyjechać komp to akurat detal bo mam swój kabelek na chwilę obecną muszę się uporać z tragicznie otwierającą się maską i wycieraczkami dziwacznie pracującymi albo zmienić mechanika
-
Spoty Katowice i okolice
Sam się zdziwiłem że tak się stało Nie wiem czy teraz w piątek będę na miejscu
-
Spoty Katowice i okolice
Dzień dobry Panowie Zauważyłem że ostatni raz na forum logowałem się prawie 10 lat temu Wróciłem po takiej przerwie do A4 chętnie wpadłbym się przywitać a raczej poznać z kolegami bo nie wiem czy ktoś jeszcze jeździ z osób które znałem
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
bardzo mi sie podobają te diody w zderzaku :th: kiedyś przemknęło mi przez oczy jak pisałeś że aplikacja zderzaków z rs4 do zwykłego nadwozia jest prosta i kiedyś opiszesz jak sie to robi chodziło ten projekt ?? bo nie wiem czy tam nie było zwykłych błotników
-
[B5 AFN] mały drobaizg w zderzaku
niestety z oryginalnościa to chyba za dużo wspólnego nie ma ale ciekawe jak z jakością wykonania bo hmmmm zaczyna mi po głowie chodzić coś takiego
-
[B5 AFN] Co wybrac do srebrnego Avanta
z tych co podałeś to nr 4 ale też jestem zdania że w audi lepiej komponuja sie bardziej masywne ramiona
-
[B5 AFN] Czarne 18" i granatowe Audi - PROSZE O OPINIE !!!
nie lubie felg z czarnym środkiem ale jeśli już miał bym wybierać sugerując sie tylko wzorem to nr 1 :th:
-
[B6] ciemne szyby do niebieskich audi
ciemne szybki są miszcz i wydaje mi sie że do każdego koloru karoserii pasują tylko od gustu zależy jak ciemne nie podoba mi sie auto z zupełnie jasnymi szybami
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
chetnie na spocie zobacze jak to świeci co do lamp to mam takie już kilka miesięcy i po pierwszych chwilach euforii teraz chyba bym jednak wybrał dzielone valeo z S4 bo wydaje mi sie że jakoś jednak lepiej by pasowały :gwizdanie:
-
[B5 AEB] zamiana turbo na turbine z TT co sądzicie o tym??
a mnie sie wydawało że właśnie chorzów i siemianowice to między innymi górny śląsk może napisz prościej w jakim miejście mieszkach i wtedy nie będzie już zgaduj zgaduli
-
[B5 ADR] Przednie lampy?? Wielki znak zapytania??
na ebayu takie cuś widziałem - kwestia gustu nie wiem czy ładne ale na pewno inne firma i cena raczej nie wróży dobrej jakości
-
[B5 AAH] Opinie na temat świateł tylnych do B5
witux wybór masz bardzo prosty jeśli chcesz mieć seryjne(nudne) auto wybierz 1. a jeśli chcesz mieć coś delikatnie zmienionego ale z gustem wybierz 2. (kurde kiedy oni wreszcie takie do avanta zrobią ) kramer z podanych przez Ciebie niestety żadne mi sie nie podobają
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
a zauważyłeś "drobną" różnice na obrotomierzu miedzy klekotem a Pb ?? bo chyba nie powiesz że nigdy benzyną nie śmigałeś stąd sie po prostu bierze usytuowanie maxymalnej mocy w innym miejscu
-
[B5 AWT] Szarpanie silnikiem przy jeżdzie na niskich obrotach
no to dobrze że to był tylko filt prawdopodobnie :th: w piekarach masz świetnego speca od audi więc jak by co zawsze możesz do niego skoczyć
-
[B5 AEB] zamiana turbo na turbine z TT co sądzicie o tym??
zależy na jakim śląsku ale w moich okolicach MG takie rzeczy robi czy dobrze to nie wiem ale ze znajomych którzy tam robili nikt nie marudził
saintadamus
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta