Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Co wybrac do srebrnego Avanta

Które z nich wybrac?? Moze jakies inne propozycje??

  1. 1. Które z nich wybrac?? Moze jakies inne propozycje??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I znowu mały dylemat. Zbliza sie wiosna i nadal nie wiem jakie koła zakupic. Jest pare typów moze pomozecie??

1. http://moto.allegro.pl/item311044177_hit_toora_t560_5x112_nowe_audi_vw_mercedes.html - Toora

2. http://moto.allegro.pl/item317482932_rewelacyjne_nowe_felgi_17_5x112_audi_nowosc_.html

tutaj mam pytanie o ich jakosc??

3. http://moto.allegro.pl/item315270352_5x112_chromlok_nowe_firmy_toora.html - Toora

4. http://moto.allegro.pl/item319593665_toora_t560_t570_t580_t670_nowe_.html - model T 675 "Cromolook"

Pomocy koledzy. Jesli cos wybierzecie to jeszcze napiszcie dlaczego te. Aha zaznaczam ze jest to srebrny avant w czarnej szybie (całość)

Opublikowano

1 najlepsze ....

2 fajny wzor ale to podroby ozetow :)

Opublikowano

widzę, że podobają Ci się makarony, to będziesz często prostował felgi, bo wytrzymałość ma dużo do życzenia :thumbdown:

Opublikowano

wedlug mnie te ostatnie toory sa bardzo fajne

Opublikowano

Tak jak napisał rob będziesz je często prostował, temat przerabiany wiele razy. Makaron to makaron. :thumbdown:

Opublikowano

osobiscie mi sie takie fele nie podobaja, ale jakbym musial juz wybrac to sklanialbym sie do tych 1, ciekawe jakby wygladaly na furce :mysli:

Opublikowano

NR; 4 WUGRYWA na srebrnej strzale bedzie supre wygladac .Wysokosc oponki 45 min i powinno byc dobrze :)

Opublikowano

nr. 2 fajne :th:

Opublikowano
  • Autor

moze macie jakies inne propozycje to prosze o linka

Opublikowano

ja mam inne zdanie - żadne z pozycji 123 mi się nie podobają. ostatecznie 4-ki ale IMO do bryły Audi najbardziej pasują masywne, potężne felgi

numer 1 jak dla mnie :

http://www.allegro.pl/item313550042_oryginal_audi_a4_a6_a8_17_c.html :th: :th: :th:

ewentualnie te

http://www.allegro.pl/item319774691_felgi_audi_a3_a4_a6_a8.html

lub

http://www.allegro.pl/item315847805_felgi_audi_a4_a6_a8_5x112_17_super_polecam.html

Opublikowano

w pelni sie zgadzam z adaho!!!!!!

Doplac pare zloty na to samo wyjdzie bo po sezonie bedziesz makarony prostowal ok 50-100zl za fele w zaleznosci od :wallbash: ,

kupisz ori i masz na pare lat spokoj. Z wersji od ADAHO sklanial bym sie do felgi numer 3. Moze nie wyglada ale na samochodzie to juz inna bajka.

Osobiscie szukam 18" i gdybys tez szukal to najlepsze wg mnie to te :

http://www.allegro.pl/item313788827_18_5x112_audi_rs_z_nowymi_oponami_225_40.html

niestety trzeba uwazac na podroby!!! ten gosc akurat nie odpowiada na maile ani nie odbiera telefonow. Nie udzieli informacji czy felgi maja znaczki audi. I te ET cos mi tu nie pasuje ET45???? Ori chyba mialy ET43, czy sie myle?

Opublikowano

w pelni sie zgadzam z adaho!!!!!!

dzięki Wojtusania :th:

a dla poparcia mojego wyboru foto mojego paździocha już z nowym alusem i oponką od przedmówcy :th:

dsc00233jj4.jpg

Opublikowano

z tych co podałeś to nr 4 ale też jestem zdania że w audi lepiej komponuja sie bardziej masywne ramiona :wink4:

Opublikowano

Jesli juz to nr.1 .. ale jak juz koledzy pisali makaron to makaron ... repliki tez makaron :przebiegly:

Opublikowano

ladne orginalne szprychowe felgi . dzis mialem okzaje ogladac i wygladaja naprawde fajnie nawet na wiekszym aucie.

tylko ze maja wade bo to 18'' 3a5dcc20468a10fc.jpg

jesli chcesz konieczenie 17 to zastanow sie tez nad felgami MAM. sa dosc mocne i kilka forumowiczow takie ma.

0a30f397a8df10e2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.