Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yogi_sc

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siedzialem a car audi juz troszke czasu i powiem wam ze taki tam jest dziwny wobec mnie. Wybor skrzynia czy tuba. Podstawa to jest wlożyc sprzet do auta i zrobic odsluch. W jednym aucie lepiej gra tuba w dugim skrzynia. Sa jeszcze inne czynniki odpowiedzialne za odpowiedni dzwiek jak jednostka sterujaca, okablowanie i piecyk. Tak ze moim zdaniem polecam Ci jechac do odpowiedniego zakladu car audi i przetestowania sprzetu no chyba ze zalezy Ci tylko na dudnieniu basu i zeby wszyscy w kolo slyszeli ze twoja dziewczyna jedzie
  2. rozlacz na chwile akumulator i ponownie sprawdz. Powinno pomoc
  3. moze macie jakies inne propozycje to prosze o linka
  4. I znowu mały dylemat. Zbliza sie wiosna i nadal nie wiem jakie koła zakupic. Jest pare typów moze pomozecie?? 1. http://moto.allegro.pl/item311044177_hit_toora_t560_5x112_nowe_audi_vw_mercedes.html - Toora 2. http://moto.allegro.pl/item317482932_rewelacyjne_nowe_felgi_17_5x112_audi_nowosc_.html tutaj mam pytanie o ich jakosc?? 3. http://moto.allegro.pl/item315270352_5x112_chromlok_nowe_firmy_toora.html - Toora 4. http://moto.allegro.pl/item319593665_toora_t560_t570_t580_t670_nowe_.html - model T 675 "Cromolook" Pomocy koledzy. Jesli cos wybierzecie to jeszcze napiszcie dlaczego te. Aha zaznaczam ze jest to srebrny avant w czarnej szybie (całość)
  5. Mam pewien problem. Chciałbym obnizyc autko A4 B5 AFN Avant jakies 40-60mm mysle ze do felg 17 bedzie w sam raz. Problem jest w tym ze nie wiem jaki rodzaj zawieszenie wybrac. Czy same spreżyny 40mm czy zestawspringi plus amory czy gwinta. Jedna jest pewne nie chce wydac na to majatku. Pomozecie mi jakos w wyborze. Gdybyscie znalezli jakies ciekawe oferty to przeslijcie linka. Pozdrawiam
  6. Zmien te lampy kup sobie ori Valeoalbo chociaz Depo a jesli chcesz coz z ringami to FK. Co do grila to jednym sie podoba drugim nie ale dla mnie jakos to nie wyglada wstydzisz sie znaczka ?
  7. Autko Gitt tylko mała gleba by sie przydała
  8. Sam sobie to zrobisz nie trzeba nikomu placic. tylko uwazaj jak bedziesz wyciagal licznik zebys nie urwal kabla dochodzacego do zarowki od swiecy zarowej, nie wiem dlaczego tak ona jest podlaczona w diesel'u ale trzeba na to uwazac. Caly zabieg zajmie ci pare minut.
  9. Swiatła odbysowe kolega musza miec barwe z przodu biała a z tylu czerwona wiec jak zauwazyles zadne z tych dwóch kolorów nie pasuje do koloru kierunkowskazów.....
  10. Lampy juz zakupiłem wiec temat mozna zamknac. Dzieki wszystkim za naswietlenie tematu
  11. W Twoim przypadku to normalne. Masz stara lampe ktora jest na H4 a po liftowe maja juz H7 wiec prosty wynik inne mocowanie i musisz zmieniac caly hid, aczkolwiek wydaje mi sie ze kupisz tylkosam zarnik H7 i bedzie gitt. tutaj Keżor kupował same żarniki H7 zobacz http://www.allegro.pl/item285808785_z...n_hid_h7_tylko_99_00_za_2_sztuki.html
  12. Dla mnie najlepszy styl do Germany Tuning. Czyli ładna fekga, gleba i szybka i bez zadnych zbednych plastyków, swiecidelek i innych pier**l....
  13. wiesz jak ja to nazywam??? Chłopski filozof. Sam sie gubisz w tym co piszesz...
  14. bo z tego co wiem to sa tez lampy d2s/h7
  15. Panowie jest zima a wiec zderzak z przodu jest idealny na odsniezanie wieskich dróżek. Sa tylko jedna rzecz ktora mi sie podoba lampy z przodu, reszta do WT plus dudniaca muzyka z wewnatrza zespołu Boy's

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.