-
Tuba bassowa czy skrzynia blaupunkt
Siedzialem a car audi juz troszke czasu i powiem wam ze taki tam jest dziwny wobec mnie. Wybor skrzynia czy tuba. Podstawa to jest wlożyc sprzet do auta i zrobic odsluch. W jednym aucie lepiej gra tuba w dugim skrzynia. Sa jeszcze inne czynniki odpowiedzialne za odpowiedni dzwiek jak jednostka sterujaca, okablowanie i piecyk. Tak ze moim zdaniem polecam Ci jechac do odpowiedniego zakladu car audi i przetestowania sprzetu no chyba ze zalezy Ci tylko na dudnieniu basu i zeby wszyscy w kolo slyszeli ze twoja dziewczyna jedzie
-
[B5 ADP] Problem z centralnym zamkiem
rozlacz na chwile akumulator i ponownie sprawdz. Powinno pomoc
-
[B5 AFN] Co wybrac do srebrnego Avanta
moze macie jakies inne propozycje to prosze o linka
-
[B5 AFN] Co wybrac do srebrnego Avanta
I znowu mały dylemat. Zbliza sie wiosna i nadal nie wiem jakie koła zakupic. Jest pare typów moze pomozecie?? 1. http://moto.allegro.pl/item311044177_hit_toora_t560_5x112_nowe_audi_vw_mercedes.html - Toora 2. http://moto.allegro.pl/item317482932_rewelacyjne_nowe_felgi_17_5x112_audi_nowosc_.html tutaj mam pytanie o ich jakosc?? 3. http://moto.allegro.pl/item315270352_5x112_chromlok_nowe_firmy_toora.html - Toora 4. http://moto.allegro.pl/item319593665_toora_t560_t570_t580_t670_nowe_.html - model T 675 "Cromolook" Pomocy koledzy. Jesli cos wybierzecie to jeszcze napiszcie dlaczego te. Aha zaznaczam ze jest to srebrny avant w czarnej szybie (całość)
-
[B5 AFN] Jakie zawieszenie obniżajace ?
Mam pewien problem. Chciałbym obnizyc autko A4 B5 AFN Avant jakies 40-60mm mysle ze do felg 17 bedzie w sam raz. Problem jest w tym ze nie wiem jaki rodzaj zawieszenie wybrac. Czy same spreżyny 40mm czy zestawspringi plus amory czy gwinta. Jedna jest pewne nie chce wydac na to majatku. Pomozecie mi jakos w wyborze. Gdybyscie znalezli jakies ciekawe oferty to przeslijcie linka. Pozdrawiam
-
[B5 1.8T Quattro] a oto moja laleczka
Zmien te lampy kup sobie ori Valeoalbo chociaz Depo a jesli chcesz coz z ringami to FK. Co do grila to jednym sie podoba drugim nie ale dla mnie jakos to nie wyglada wstydzisz sie znaczka ?
-
[B5 AFN] Moja niunia 1.9 TDI 110 PS 97r. ładna
Autko Gitt tylko mała gleba by sie przydała
-
[B5 AVG] Podświetlenie liczników
Sam sobie to zrobisz nie trzeba nikomu placic. tylko uwazaj jak bedziesz wyciagal licznik zebys nie urwal kabla dochodzacego do zarowki od swiecy zarowej, nie wiem dlaczego tak ona jest podlaczona w diesel'u ale trzeba na to uwazac. Caly zabieg zajmie ci pare minut.
-
[ALL B7] Jak zgasić świecące stale kierunkowskazy przednie (wersja QT USA) ?
Swiatła odbysowe kolega musza miec barwe z przodu biała a z tylu czerwona wiec jak zauwazyles zadne z tych dwóch kolorów nie pasuje do koloru kierunkowskazów.....
-
[B5 AFN] Róznica miedzy lampami
Lampy juz zakupiłem wiec temat mozna zamknac. Dzieki wszystkim za naswietlenie tematu
-
[B5 AFN] Róznica miedzy lampami
W Twoim przypadku to normalne. Masz stara lampe ktora jest na H4 a po liftowe maja juz H7 wiec prosty wynik inne mocowanie i musisz zmieniac caly hid, aczkolwiek wydaje mi sie ze kupisz tylkosam zarnik H7 i bedzie gitt. tutaj Keżor kupował same żarniki H7 zobacz http://www.allegro.pl/item285808785_z...n_hid_h7_tylko_99_00_za_2_sztuki.html
-
[B5 AHH] NOWE FOTO:) Mój srebrny Sedanik:)
Dla mnie najlepszy styl do Germany Tuning. Czyli ładna fekga, gleba i szybka i bez zadnych zbednych plastyków, swiecidelek i innych pier**l....
-
[B5 AHH] NOWE FOTO:) Mój srebrny Sedanik:)
wiesz jak ja to nazywam??? Chłopski filozof. Sam sie gubisz w tym co piszesz...
-
[B5 AFN] Róznica miedzy lampami
bo z tego co wiem to sa tez lampy d2s/h7
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
Panowie jest zima a wiec zderzak z przodu jest idealny na odsniezanie wieskich dróżek. Sa tylko jedna rzecz ktora mi sie podoba lampy z przodu, reszta do WT plus dudniaca muzyka z wewnatrza zespołu Boy's
yogi_sc
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta