-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
taki sedanik tez mnie kusi..
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
jak dla mnie samochod elegancko:)
-
Jak wszyscy to wszyscy :) A4
jedynie DIESEL:) bardzo ladna
-
A to moje A4
super wyglada:)
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
tez taka chce kupic nastepna/:)
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
bardzo ladne.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
super wyglada:)
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
moze i ja sie kiedys pojawie na zlocie:)
-
Spocik Lubuski :)
no ja namawiam po raz kolejny do zorganizowania jakiegos malego zlociku Naszego wspolnego... jak nie moglismy sie spotkac w wiechlicach wszyscy to moze spotkajmy sie gdzies indziej w jakies weekend...?? dzisiaj np u mnie w miejscowosci na tym osrodku gdzie wczesniej juz pokazywalem odbyl sie zlot "Toyoty MR2"... bardzo fajny zlocik mila atmosferka fur duzo nie bylo bo tylko 10 albo az 10... ale z tego co wiem bo znajomy tez tam byl ognisko nocleg mala popijawka w dobrym towarzystwie... moze i my wkoncu cos zrobimy...??!!
-
[B5 AHH] NOWE FOTO:) Mój srebrny Sedanik:)
Dzisiaj zrobilem kilka nowszych fotek powiedzmy samochodzik umyty takze mozna bylo porobic... 1) 2) 3) 4) 5) 6) No I to kolejne fotki mojej kochanej oczywiscie jeszcze nie przerobionej bo przerobki przewidziane sa na wiosne czekam na Wasze opinie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2008, 13:49 _________________________________________________[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2008, 22:27 _________________________________________________a to dzisiaj po malunku felunek moich kochanych umyty z czerwonymi zaciskami swierzutko pomalowanymi 1) 2) 3) Teraz wyglada zdecydowanie lepiej moim skromnym zdaniem jeszcze kilka rzeczy kierunki i lampy tylnie beda prawdopodobnie zrobione
-
Spocik Lubuski :)
no tak tylko trzeba by bylo jakis termin gdzie najbardziej nam pasuje wszystkim... bo niektorzy wyjezdzaja na weekend niektorzy nie... a tym bardziej jak tak malo ludzi sie tu pokazuje na forum... to ciezko bedzie zabrac ekipe...
-
Spocik Lubuski :)
no teraz zaczynam zalowac ze nie moglem pojechac... ale za to teraz samochodzik z nowo zrobionym felunkiem wyglada dobrze znacznie lepiej... mam nadzieje ze niedlugo zorganizujemy cos wspolnego... pozdro
-
Spocik Lubuski :)
kurde kurde ajjj nic mi nie mowcie... taki bylem wk***i*** caly dzisiejszy dzien taka pogoda super a tu d*pa siedzialem jak ten kolas w domu... zamiast smigac gdzies tam z Wami...
-
Spocik Lubuski :)
no niestety takie zycie... ale mam nadzieje ze bedziemy mieli okazje wszyscy cale lubuskie spotkac sie gdzies niebawem... na cos wiekszego a nie jak to czesto bywa 2-3 samochody... trzeba sie zgrac na wieksza ekipe i zrobic zlot nawet gdzies na noc... pozdrawiam
-
Spocik Lubuski :)
mialem stalowki... rozstaw nawet ten sam tylko sie okazalo ze w audii troszke szerzej jest... chcialem nawet kupic opony na stalowkach tylko sie okazalo ze tysiac zl... a siana tyle nie mam aktualnie... no nic musze poczekac az sami cos wkoncu zorganizujemy i gdzies sie wszyscy spotkamy... nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Wam jutro udanego zlotu... pozdrawiam
emil_em
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta