[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)

Pawlo 2004

Witam!

Autko jak każde szału nie ma ale pokazać można :)

Sprowadzona osobiście z Włoch w październiku 2008 od prywatnego właściciela (komendant włoskiej policji Carabinieri :gwizdanie:) Rocznik 2003, modelowo 2004, pierwsza rejestracja 22 grudzień 2003 (dobry prezent na święta) rejestracja w kraju 19 listopad 2008. jestem drugim właścicielem tak ogólnie :)

Nie ukrywam, że była lekko uszkodzona ale wszystko w granicach rozsądku (zderzak, błotnik i drzwi kierowcy do malowania + jedna lampa do wymiany, wszystko wymienione na całe i nie uszkodzone części bez żadnego klepania blach to raz a dwa to auto robiłem pod siebie więc nie szczędziłem kasy na części) Dla mnie ważniejszy był przebieg auta i zadbany środek bo blachy można powymieniać, takie jest moje zdanie :) a poza tym cena przemówiła sama za siebie :rolleyes:

Co do wyposażenia to:

- silniczek 1,9 TDI AVF 131 koni i 6 biegowa skrzynia :good: ale w porównaniu z passatem kumpla który ma ten sam silnik to jego

pasek to traktor. Na moje to ta A4 ma dobrego bonusa od Audi w postaci Qników :good:

- kolor auta który śnił mi się po nocach, jestem mega zadowolony :banan:

- 6x poduszka,

- 4x elektryczne szybki co żadko sie zdarza :rolleyes:

- tempomat,

- grzane fotele,

- pełen FIS

- Audi concert 10 głosników plus sub w bagazniku (daje rade i to bardzo dobrze)

- parktronic

- felgi ori 17" z papciami 235/45

- pakiet chrom,

Ponadto jest bardzo zadbana i żaden guziczek nie jest wytarty a to dla mnie bardzo ważne bo przykładam do tego dużą wagę.

Wszystkie szyby przyciemniane folią fotochromową i to daje bardzo ładny efekt w połączeniu z tym kolorem, co z reszta widać na poniższych fotkach :decayed:

Mody:

- gałka s-line

- diody w lampce podsufitówki

- odblokowanie pełnego FIS-a

- zderzak S-line - w trakcie zakupów :) Montaż koniec lutego

- pół skóry z fotelami S-line ale to przy dobrej okazji lub jeśli zmienie plany co do sprzedazy autka.

- Felgi 18 cali RS6 bo te 17 na moje to troszke smiesznie wygladają :disgust: (pomysleć, że w Golfie II miałem 14 cali i świeciłem nimi jak słonko na niebie :naughty:)

Tak było na początku:

15033897a7ddd5f3med.jpg64934dcc5a6b5c2dmed.jpg

783291d9e3ea144cmed.jpg56660ed38c7bc645med.jpg

Tak więc po co prawda krótkim pobycie w PL moja A4 dostała nowy zderzak :kox: Ogólnie to jest jakby inny samochód z tym zderzakiem :) Zderzak kupiłem ori czyli obyło się bez rezania a mi to pasowało bo nie miałem czasu. Założenie dokładki na ori zderzak to dosłownie minutka, tylko klik-klik i pozamoiatane :)

Zderzak kosztował mnie 340zł

Dokładka (nowa) 320zł

Kratki i gril za sumkę 520zł załatwił mi klubowicz Wąski prosto z ASO za co jestem mu niezmiernie wdzięczny bo dzieki niemu zaoszczędziłem jakieś dobre 100zł - 150zł :good:

Malowanie 200zł

Czyli ogólnie zabawa uczyniła mnie 1380zł ale warto było :naughty:

c0b8350386032708med.jpg

Jak już wyżej pisałem to od Wąskiego :good: