Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

oZiX

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    moja piersia
  2. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to mnei po drodze zgarnijta to będę mógł browarka lutnąć :>
  3. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    @tomaszu a co u CIebie:D?
  4. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie nie nie :P wstydzem siem umorusanego auta. Będzie spot to może zobaczysz i policzysz foteliki
  5. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    też właśnie nie wiem:DD też dawno tu nei byłem:D właśnie nic się nie dzieje chyba Ja mam jeszcze jedno audi w poniedziałek wracam na trochę do radomia ale spoty chyba w piątku o 19 pod kebabem były ?
  6. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no jak? Gdzie tam! a nawet jeżeli to trzeba coś z tym zrobić!:>
  7. oZiX obserwuje zawartość SPOTY RADOMSKIE
  8. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Co tu tak cicho:D @tomaszu @mcm @odzim :D?
  9. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    powinienem zdążyć :>
  10. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  11. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    też tylko ją rozpoznałem
  12. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Sprawdzam czy jesteś grzeczny...
  13. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  14. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nom fakt trochę tego jest. Ale ja tak tych zlazłem powodzenia
  15. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    @BORIQUA swoją drogą moskal dobrze powiedział... Byś przejrzał allegro po radomiu byś znalazł parę miejsc w Radomiu gdzie można kupić części do audi... no ale wiadomo łatwiej sięgnąć na forum i zapytać. Więc na Warszawskiej za salonem forda jadąc od Radomia masz miejsce gdzie mają(przynajmniej kiedyś mieli) części do audi tam rozbierają/rozbierali angliki jak dobrze pamiętam.
  16. oZiX odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie.... Ponieważ zbliża się ... będzie nam miło jak klikniecie:) https://www.dropbox.com/s/40zj06pzu3bq6o3/Asia%26Tomek.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.