Treść opublikowana przez oZiX
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
to mnei po drodze zgarnijta to będę mógł browarka lutnąć :>
-
SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
nie nie nie :P wstydzem siem umorusanego auta. Będzie spot to może zobaczysz i policzysz foteliki
-
SPOTY RADOMSKIE
też właśnie nie wiem:DD też dawno tu nei byłem:D właśnie nic się nie dzieje chyba Ja mam jeszcze jedno audi w poniedziałek wracam na trochę do radomia ale spoty chyba w piątku o 19 pod kebabem były ?
-
SPOTY RADOMSKIE
no jak? Gdzie tam! a nawet jeżeli to trzeba coś z tym zrobić!:>
-
SPOTY RADOMSKIE
Co tu tak cicho:D @tomaszu @mcm @odzim :D?
-
SPOTY RADOMSKIE
powinienem zdążyć :>
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
też tylko ją rozpoznałem- SPOTY RADOMSKIE
Sprawdzam czy jesteś grzeczny...- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nom fakt trochę tego jest. Ale ja tak tych zlazłem powodzenia- SPOTY RADOMSKIE
@BORIQUA swoją drogą moskal dobrze powiedział... Byś przejrzał allegro po radomiu byś znalazł parę miejsc w Radomiu gdzie można kupić części do audi... no ale wiadomo łatwiej sięgnąć na forum i zapytać. Więc na Warszawskiej za salonem forda jadąc od Radomia masz miejsce gdzie mają(przynajmniej kiedyś mieli) części do audi tam rozbierają/rozbierali angliki jak dobrze pamiętam.- SPOTY RADOMSKIE
Panowie.... Ponieważ zbliża się ... będzie nam miło jak klikniecie:) https://www.dropbox.com/s/40zj06pzu3bq6o3/Asia%26Tomek.jpg- SPOTY RADOMSKIE
a w majówkę spot będzie?:>- SPOTY RADOMSKIE
Gratki:) Bardzo Ładna nowa dziewczyna:)- SPOTY RADOMSKIE
teraz nowy pdostawowy to 372 100:>- SPOTY RADOMSKIE
Gość musi mieć stalowe nerwy. albo potraktował to jako lokatę- SPOTY RADOMSKIE
ale widzę że pełen bak oddajesz:)- SPOTY RADOMSKIE
raczej to się zaczęło dawno dawno temu;]- SPOTY RADOMSKIE
no cóż prawdę piszą w Rmiu trzeba uważać- SPOTY RADOMSKIE
spoko spoko bez samochodu przecież nie mógłbym żyć od lipca;] no to prawda ostatnio w raodmiu było 5-6 esek została jedna i teraz ta się pokazała.- SPOTY RADOMSKIE
Dzięki takie spojrzenie też istotne ostatnio jak oglądałem 1 eske to było okolo 10 sekund....- SPOTY RADOMSKIE
Audi S4 38900.00 PLN. Radom - otoMoto.pl nowa radomska dostawa jeszcze złapałem kolesia z klubu co sprzedaje - SPOTY RADOMSKIE