Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ukasz699

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Panowie. Jak w temacie czy numer części 8E0 941 030H to zwykła lampa soczewkowa pod H7 czy xenonowa ??
  2. przecież tablice oświetlają ledy-rurki... jak Ci nie zaświeci po włożeniu to ja wyciągniesz i włożysz odwrotnie... Nie biegało o rury bo to było by logiczne a ledy w ori obudowach z aukcji stronkę wstecz. Okazało się, że nie trzeba dobierać się do poszycia, aby podmieniać bieguny na kablach. Rozebrałem obudowę podpiłowałem malutki bolczyk, aby odwrócić całą płytkę z ledami o 360 stopni i działa. Zajęło to 3 minuty nie jak w przypadku podmieniania kabli. ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- Chodzi o dokładnie takie same ledy jak z linku kolegi. Dla Tych co mają podobny problem bo widzę, że nie tylko ja miałem.
  3. Kurcze a czy do zmiany biegunów trzeba zdejmować poszycie klapy bagażnika ??
  4. Słuchajcie a odnośnie ledów w postojówkach nie ma już problemów z grzaniem się i przepalaniem ?? Jak żywotność ??
  5. Wynika z odpowiedzi iż sam taką masz ?? Z tego co wczytywałem się w parametry technicznę to są identyczne
  6. Witam Panowie jak w temacie mam około 1300 zł do wydania. Potrzebuje dobrej jakości myjki ciśnieniowej wiadomo iż nie profesjonalnej, gdyż kaska na to nie pozwala. Odnalazłem dwie ciekawe aukcje jednak kompletnie się na tym nie znam, aby stwierdzić, która lepsza. Nie chcę się kierować iż cena jest miarą jakości. Według was, która lepsza ?? Może jest ktoś, kto pracuje przy tego typu sprzętach ?? Pozdrawiam, z góry dzięki.. NOWOŚĆ Myjka KARCHER K 5.2012 model 2012 140 BAR (3122648802) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Myjka Karcher K 5.700 X ALU GRATiS! 5.2012 7.700 (3124352662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  7. Koledzy czy może mi ktoś dokładniej opisać w którym miejscu umiejscowić ten drewniany kolecek, aby przegub wyszedł ze zwrotnicy bo mam z tym problem. Bardzo dobry poradnik jestem w trakcie walki z wyciągnięciem łożyska. Dziś przyszło nowe firmy FAG a w kartonie SK-fa dostałem.
  8. Dzięki Panowie za wasze sugestie już wszystko jasne Pozdrawiam
  9. Witam Panowie. Jakiś czas temu przerabiałem swoją instalację Car audi. Dodałem emulator mp3 stąd oryginalna kostka musiała wylecieć. Zaczyna mnie jednak wkurzać brak podświetlania. Czy może mi ktoś napisać jak nazywa się pin odpowiedzialny za podświetlanie ?? Zostaną mi jeszcze cany, ale tu to kwestia przepięcia pinków. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź
  10. Aaa rozumiem musi być bardzo mocne wiertło bo śruba jest zapierdzielona bardzo mocno dziś znowu do tego siadam. Dziwi mnie fakt jak nowy napinacz mógł się wykręcić [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 12:47_________________________________________________Okazuje się Panowie, że w B6 nie jest tak łatwo jak w B5 jeśli chodzi o miejsce włożenia tego wiertła nie ma wyszczególnionego miejsca takiego jak w B5 i jeśli się blokuje o ten korpus co trzyma alternator pompę wspomagania i wiskozę to idzie bardzo po skosie wiertła pękały trzeba sobie czymś pomagać. W moim przypadku okazało się iż śruba od napinacza pękła i trzeba było wyciągać wszystko włącznie ze spuszczaniem płynu gdyż termostat przeszkadzał w odkręceniu śruby trzymającej cały ten korpus. Pozdrawiam na szczęście jestem po
  11. Aaa rozumiem musi być bardzo mocne wiertło bo śruba jest zapierdzielona bardzo mocno dziś znowu do tego siadam. Dziwi mnie fakt jak nowy napinacz mógł się wykręcić [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 12:47_________________________________________________Okazuje się Panowie, że w B6 nie jest tak łatwo jak w B5 jeśli chodzi o miejsce włożenia tego wiertła nie ma wyszczególnionego miejsca takiego jak w B5 i jeśli się blokuje o ten korpus co trzyma alternator pompę wspomagania i wiskozę to idzie bardzo po skosie wiertła pękały trzeba sobie czymś pomagać. W moim przypadku okazało się iż śruba od napinacza pękła i trzeba było wyciągać wszystko włącznie ze spuszczaniem płynu gdyż termostat przeszkadzał w odkręceniu śruby trzymającej cały ten korpus. Pozdrawiam na szczęście jestem po
  12. Aaa rozumiem musi być bardzo mocne wiertło bo śruba jest zapierdzielona bardzo mocno dziś znowu do tego siadam. Dziwi mnie fakt jak nowy napinacz mógł się wykręcić [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 12:47_________________________________________________Okazuje się Panowie, że w B6 nie jest tak łatwo jak w B5 jeśli chodzi o miejsce włożenia tego wiertła nie ma wyszczególnionego miejsca takiego jak w B5 i jeśli się blokuje o ten korpus co trzyma alternator pompę wspomagania i wiskozę to idzie bardzo po skosie wiertła pękały trzeba sobie czymś pomagać. W moim przypadku okazało się iż śruba od napinacza pękła i trzeba było wyciągać wszystko włącznie ze spuszczaniem płynu gdyż termostat przeszkadzał w odkręceniu śruby trzymającej cały ten korpus. Pozdrawiam na szczęście jestem po
  13. Witam Panowie czeka Mnie dziś wyciąganie wiskozy i mam pytanie czy nie ma strachu iż blaszki wiskozy się połamią blokując je wiertłem ?? Moje jest sprawne i nie chciał bym jej uszkodzić potrzebuje dobrania się do napinacza stąd moje pytanie. Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedź
  14. Pięknie to wyszło od początku śledzę ten wątek. Gratulacje Furka przecudna
  15. Oj dzięki Wielkie chyba czas zmienić bo wyje strasznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.