Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. cześć, nie kręciłby się ktoś przejazdem w tych okolicach? Może odpłatnie ktoś by obejrzał i pomierzył tą babcię? http://allegro.pl/audi-a6-1-9tdi-z-niemiec-piekna-i6599271473.html
  2. no cóż... życie to nie jedendziewięć na starej pompie
  3. takie koło czyli RS6 II w 19" to obowiązkowo na dół
  4. no co??? Fajna, oby służyła kiera 3-ramienna + zawias jakiś minimum s-line + s-line zewnętrzny i wozić d*pę
  5. niestety multitronic i niestety będą koszty
  6. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    macie jakies patenty zeby tanio zreanimować wytarty włącznik swiateł?
  7. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema zerknijcie do zakupu kontrolowanego B6 i proszę o opinie na temat linku
  8. Naświetlę temat koledze ale jak pamiętam to nie ma jeszcze takiej kwoty
  9. .. pewnie laptopa ładują do VAGa
  10. szkoda czasu i zachodu na regeneracje tego napędu pompy, lepiej założyć komplet od sprawdzonego milionem kilometrów 1.9
  11. masakra, współczuje nakładów
  12. wątpię ewentualnie może jakiś lekki uślizg ale praktycznie mówiąc minimalny
  13. panewki do wałka też Ci dał? czy masz nowe?
  14. fotele takie jakieś znajome... od Rdzewka? furacz gitarka, pamiętam to A4 jak miał je koleś ze Starogardu na felgach Schmidt
  15. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jaka opona do c6 na felgę 9J 19 5x112 ET 44 ??
  16. jednak poszła myślałem, że będzie miała dożywocie u Ciebie
  17. BFB 163 kunie
  18. nie wiem po ile dokładnie chodzą auta w UK ale ceny są o wiele mniejsze niż w PL więc taka normalna cena wg mnie xenonu nie ma no i w środku jest sport a nie s-line
  19. fajny kolor i sedan
  20. podrzuć link do ogł
  21. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    elo są jakieś żarówki do DRL które mają fajną barwę (pod Xen) lub LED z Canbusem?
  22. oj wladi niestety nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.