Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto z rocznika 2006 Kolor -Ciemny niebieski Metalic

2.0 Tdi 140KM BPW (Silnik po Kapie,Regeneracji Turbiny,reg. Pompek itd)

Wyposażenie:

-Abs,Esp itd...

-Kolorowa Navi RNS-e + 6 głośników + subwoofer oryginalny Audi

-Grzane i pompowane stołki kubelkowe

-Kierownica multifunkcyjna

-2x Elektryczne szyby,elektryczne lusterka

-Skrzynia automatyczna Multitronic

-Duży kolorowy FIS

-Bi-xenon skrętny + Ori DRL-e

-Felgi S-line 18" z oponami 225/45/18

-Klimatronic 2 strefowy

-8 poduszek powietrznych

-Czujniki cofania - Tył

I pewnie jeszcze pare rzeczy o których zapomnialem...

Samochód po zakupie wyglądał tak:

e98d88bb9b9503c1m.jpg 251a8ab70eac5007m.jpg 0557ea166ac4c3f2m.jpg 169b65fc660ec627m.jpg

I obecnie samochód prezenci się Tak :

db180fc64556702em.jpgd1c68f95b189f301m.jpg

Niestety długo nie cieszyłem się jazdą gdyż po wyjęciu i wyłączeniu DPF-a okazało się że auto kopci i je olej w bardzo dużych ilościach...

Więc postanowiłem zrobić Remont silnika... Lista części jest duża... uwierzcie że jest nowe 75% silnika,sprawdzony i wymieniony imbusik napędu pompy oleju itd.. nowa Hydraulika,zregenerowana głwice,szlifowany Blok itd itd itd... nowe tloki,pierścienie... itd... Silnik byl totalnie zarżnięty przez Gebelsa... :P

Wiem wiem... pewnie napiszecie - Mogłeś kupić Silnik - Owszem mogłem,na własnych błedach się nauczyłem...

Do tego silnik ma zregenerowaną Turbine (Turbo Sielesia - Tychy)

Dałem Zregenerować Pompowtryskiwacze

Usunięty i wyłączony zostal EGR i chlodniczka spalin poszla OUT...

Za Serwis Samochodu odpowiedzialny od jakiegoś czasu jest Kuba ukrywający sie pod nickiem djin,któremu serdecznie dziękuje za Cierpliwość i sumienny Serwis :)

W tym sezonie zrobiłem :

-Odnowiłem i pomalowałem Felgi

-Kupilem oponki 205/40/18

-Założyłem dystanse Przód-17mm na tył-20mm

-Założyłem Gwint

-Przednie lampy w Środku zostały Pomalowane na Czarno

-Grill i tylna dokładka zderzaka pomalowana na Czarno

-Zaciski hamulcowe z przodu na czerwono zostaly pomalowane

-Tarcze nacinane na przód

I to chyba Tyle... Jakieś tam plany są... lecz nie za bogate :)

Myślę że na bieżąco coś się będzie działo:)

Obecnie samochód wygląda tak :

Tu jeszcze z Ori Lampami i grillem w Chromie:

57db6096c7d3ae76m.jpg

Tutaj już z Czarnymi Środkami Lamp:

71f103b5a24f3d3bm.jpg

A tutaj takie małe Spy Foto od mojego Lakiernika z GRillem w Kolorze Czarnym :

3b95b2b8f82e489amed.jpg

I tutaj już Prawie w domu :)

26a6fcd444a7ebf8m.jpg

Styczeń/Luty/Marzec 2015 :

-Wymieniony wałek rozrządu na ORI prawie nówka (Stary był z silnika 1.9 tdi :o )

-Wymienione Popychacze zaworów (Tłukły sie,były jakieś Chińskie)

-Swap Pompy oleju na Pompe z AWX-a 1.9 TDI

-Wymiana paska rozrządu

-Oświetlenie ledowe Wnętrza pojazdu

-Tarcze + Klocki Tył

-Lekki Program na około 170KM (Dużo lepiej sie zbiera)

-Podwójna końcówka wydechu + Dokładka S-line

-Wymiana Nagrzewnicy

Plany na 2015r ? Coś tam jest...

- S-line zewnętrzny

- Czujnik światła/zmierzchu

- Ściema szyb

- Hamulce 320/288

- Pomalowanie kilku elementów samochodu

- Pranie Tapicerki

- Proste,okrągłe końcówki wydechu

- Felga inna (Ale wątpię czy na sezon 2015 będzie zrealizowane - Brak $$ ) :P

Tak samochód wygląda 2014/2015r

b464596071de6123m.jpg

6caf7040f90a2ca8m.jpg

2a86761be5e77f35m.jpg

Końcówki + Dokładka w czarnym połysku S-line :

57bbadc449d732d2med.jpg

Czerwiec 2015r i w końcu pojawił Się Pakiet zewnętrzny S-line + Listwy boczne z S4 (Bo ładniejsze)

Oraz końcówki proste fi.90 Ultera :)

d5c7766940ef759bmed.jpg

Obecnie samochód tak Wygląda :

db180fc64556702em.jpgd1c68f95b189f301m.jpg

Edytowane przez !Grześ

Opublikowano

Coś tam się rezalo :wink: gratki auta

Opublikowano
  • Autor
Coś tam się rezalo :wink: gratki auta

To jeszcze nie Koniec :P

Opublikowano

Coś tam mnie woziło parę razy :-P.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj samochód wrócił od Lakiernika :)

Grill czarny,polerka... Jest Git :) + kilka małych poprawek lakieru na Felgach...

26a6fcd444a7ebf8m.jpg

Opublikowano

Jest bandzior :naughty: pięknie!:thumbup1:

Opublikowano

Fajna sztuka! Jak serwis u Kuby to możesz być spokojny. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :) Noo od jakiegoś czasu Kuba Sumiennie walczy aby samochód śmigał bezawaryjnie :) Miałem z silnikiem bardzo duuużo problemów bo nawet po Kapie silnika żaden mechanik nie umiał dojść do tego czemu On nadal Kopci... I tak posypały sie wydatki... Używane wtryski,nowa hydraulika itd itd itd...

Później za namową H4mm3ra samochód trafił do Kuby i to był dobry wybór bo zregenerowaliśmy Wtryski i Turbine i póki co samochód śmiga...

Zastanawiam się nad wymianą pokrywy zaworów z Odmą bo z niej wali mi dużo oleju do dolotu...

Opublikowano

fajnie wyglada:thumbup1:

Opublikowano
Dzięki :)...

Później za namową H4mm3ra samochód trafił do Kuby i to był dobry wybór bo zregenerowaliśmy Wtryski i Turbine i póki co samochód śmiga...

Zastanawiam się nad wymianą pokrywy zaworów z Odmą bo z niej wali mi dużo oleju do dolotu...

Chyba mam pokrywke :wink: a dziękuje za miłe słowa :wink:

Opublikowano
  • Autor

To jak masz ta Pokrywę to przekręć ją... zobaczymy czy tamta odma też tak puszcza jak moja... :)

Opublikowano

bardzo ładna sztuka pogratulować :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Mastema.

Ostatnio wleciało nowe turbo bo zregenerowana puszczała Olej na Zimnym silniku.

Zostały poprawione lampy przednie... w sensie przepolerowane:)

d3a049c54be09a9am.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jest gicior :thumbup1:

Opublikowano

Widziana namacana lubie :hi:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie nie było,ale to nie znaczy że nic się nie dzieje...

Ostatnio zrobiłem Swapa Skrzyni na 6-cio biegowego Manuala.
Miltitronic w sumie jako tako sie sprawował,ale posypała sie dwumasa... No i jakoś tak wyszlo że wskoczyła nowa skrzynia :P

Z tego miejsca Wielkie podziękowania (ponownie) dla Użytkownika "djim" za Ogarnięcie Strony Elektrycznej/elektronicznej i jego "Warsztatowej" Ekipie za Przygotowanie strony mechanicznej :D

Zakupione części do przekładki + Nowa Dwumasa i Sprzęgło (nie ma na zdjęciu)
15f6bc671fee8a14m.jpg

Tutaj Graty już po Swapie,w sensie Mutlitronic na Ziemi zoli :
df60e8bb83a0b37dm.jpg

Programowanko,kodowanie Ecu itd :

9f53b8c326e6d30am.jpg

No i jakoś tak Dziwnie w Środku się zrobiło... :P :
130fe6feb7854f1dm.jpg

tutaj jeszcze z Czarną Ramką... Bleeee...

A tutaj już na gotowo :-D
24681368eecb30afm.jpg
No i takie Obecne Foto Wozidła:
ac819a440cbe21b2med.jpg

88b907b081f97230med.jpg


Ps. Multik i wszystko co na zdjęciu powyżej jest na sprzedaż.... Jak by ktoś chciał to PW :D

Edytowane przez !Grześ

Opublikowano

ładne autko mody na +

Opublikowano

wielki szacun za zmiane skrzyni z multi na manual :hi:

Opublikowano

dwa słowa:

pierwsze... Skarbonka

drugie... oby służyła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.