Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydo85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydo85

  1. Bo jechałem cygarem [emoji3] Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  2. Arturoooo dosłownie przed chwilą miniety na cyganku w swd Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  3. Pucek a Ja kombinowałem kto to ... [emoji14] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  4. Dawno mnie tu nie było i mam zaległości... kogo obtrabilem dziś na wlocie na A1 szare b7 avant na gliwickich blachach [emoji3] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  5. jest jeszcze [emoji3] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  6. secio przed chwila kolo nissana w sr ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  7. ja dziś wyjeżdżałem na wislanke jak tu zjeżdżales z niej do centrum Pawłowic ☺Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  8. tak się zakręcilem że zapomniałem obrysy zobaczyć... szkoda ze z fotami nam się nie udało. auto super się prezentuje ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  9. fajnie było spotkać i pogadać ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  10. przed chwilą secio pomykający A1 w stronę Katowic ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  11. zostajesz na noc? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  12. jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to pojawię się jak co roku ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  13. dydo85 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    za nie długo polecę na Rzeszów Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  14. kaj my się mijali [emoji14] Dziś ok 6 od raciborskiej na niedobczyce zielone b5 sedan SR na ramkach - już go kiedyś widziałem tam o tej porze... Ktoś z forum czy ramki odziedziczył? ja jechałem cytryna to i tak byś nie zauważył wczoraj na orlenie michalswd ☺ i wyjaśniło się skąd ma zawsze takie za***iste ciuchy Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  15. przed chwila w Gorzycach widziany badboy ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  16. Przed chwilą w niewiadomiu seves pomykający RS em ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  17. O w końcu to odpaliliscie ☺ elegancka sprawa ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  18. Przed chwilą w Pawłowicach ☺ lecz nie znam Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  19. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to początek czerwca będę chciał ogarnąć pompki Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  20. Wpadły także diody na tył ☺
  21. Ciekawie wygląda to koło ☺ no faktycznie grill by musiał iść w czerń , gdzieś mi się wala czarny sline tylko bez ramki Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  22. Coś tam pomału się rusza. Orurowanie IC poszło w czerń ☺
  23. Wygląda ciekawie, za niedługo obadamy na żywo ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  24. Widziałeś kostkę na tym progu zwalniającym Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  25. Bardzo ładnie [emoji3] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.