-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Bo jechałem cygarem [emoji3] Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Arturoooo dosłownie przed chwilą miniety na cyganku w swd Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pucek a Ja kombinowałem kto to ... [emoji14] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dawno mnie tu nie było i mam zaległości... kogo obtrabilem dziś na wlocie na A1 szare b7 avant na gliwickich blachach [emoji3] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
jest jeszcze [emoji3] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
secio przed chwila kolo nissana w sr ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
ja dziś wyjeżdżałem na wislanke jak tu zjeżdżales z niej do centrum Pawłowic ☺Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
tak się zakręcilem że zapomniałem obrysy zobaczyć... szkoda ze z fotami nam się nie udało. auto super się prezentuje ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
fajnie było spotkać i pogadać ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
przed chwilą secio pomykający A1 w stronę Katowic ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
zostajesz na noc? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to pojawię się jak co roku ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Klubowa Poczta
za nie długo polecę na Rzeszów Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
kaj my się mijali [emoji14] Dziś ok 6 od raciborskiej na niedobczyce zielone b5 sedan SR na ramkach - już go kiedyś widziałem tam o tej porze... Ktoś z forum czy ramki odziedziczył? ja jechałem cytryna to i tak byś nie zauważył wczoraj na orlenie michalswd ☺ i wyjaśniło się skąd ma zawsze takie za***iste ciuchy Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
przed chwila w Gorzycach widziany badboy ☺ Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka